Ana sayfa Kimdir Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısı Özlem Hacıoğlu Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısı Özlem Hacıoğlu Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada’da 4 Mart 2020 günü yayınlanan bölümde Özlem Hacıoğlu yer aldı. Peki Zuhal Topal’la Sofrafa Özlem Hacıoğlu kimdir? İşte Özlem Hacıoğlu hakkında merak edilenler.

5
0

Zuhal Topal’la Sofrada’da 4 Mart 2020 günü yayınlanan bölümde Özlem Hacıoğlu yer aldı. Peki Zuhal Topal’la Sofrafa Özlem Hacıoğlu kimdir? İşte Özlem Hacıoğlu hakkında merak edilenler.

Ekranların sevilen yemek programı Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni ismi Özlem Hacıoğlu dikkatlerden kaçmadı. İzleyiciler Özlem Hacıoğlu hakkında araştırma yapmaya başladı. Yarışmanın 353. Bölümünde yarışan Özlem Hacıoğlu aslen Yugoslav göçmenidir.

4 Mart 2020 Çarşamba günü yayınlanan bölümde yarışan gelin olarak izleyicilerin dikkatini çeken Özlem Hacıoğlu, yarışmaya kendini kanıtlamak için katıldığını dile getirdi. Özlem Hacıoğlu Yugoslav göçmeni olmasına karşın düzgün Türkçesiyle dikkat çekiyor. Özlem Hanım göçmen olmasına karşın İstanbul’da doğup büyüdüğünü ve bu yüzden Türkçesinin düzgün olduğunu söyledi.

Özlem Hacıoğlu kim?

Aslen Yugoslav göçmeni olan Özlem Hacıoğlu İstanbul doğumludur. 8 yıllık evli olan Özlem eşiyle mahallede tanıştığını ve severek evlendiği söylüyor. 32 yaşındaki yarışmacının 4 görümcesi vardır.

Özlem Hacıoğlu yarışmanın üçüncü gününde yarıştı. Hacıoğlu menüsünü açıkladıktan sonra yarışmanın sunucusu Zuhal Topal’dan övgüleri de kaptı. Zuhal Topal’ı en çok etkileyen şey ise özel soslar oldu. Özlem Hanım sosların yurt dışından geldiği söyledi.

Özlem Hanım’ın eşiyle tanışma hikayesi de dikkat çekiyor. Özlem Hanım eşiyle aynı mahallede büyüdüklerini ve aynı okullarda okuduklarını söyledi ve çocukluk aşkı olduklarını dile getirdi.

Özlem Hacıoğlu’nun 4 Mart Çarşamba 353. bölümde aldığı puanlarda oldukça başarılı oldu.

Özlem Hacıoğlu kaç puan aldı

Bu haftanın üçünü yarışmacısı olan Özlem Hacıoğlu yarışmadaki iddiasını daha öncede dile getirmişti. 2 Mart- 6 Mart 2020 haftasının yarışmacısı olan Özlem Hanım 4 Mart Çarşamba günü yemeklerini misafirlerine sundu.

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısı Özlem Hacıoğlu’nun videosu

Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında 4 Mart 2020 günü Özlem Hacıoğlu yarıştı. Özlem Hacıoğlu’nun yer aldığı 353. bölüm fragmanı şu şekilde:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here