Ana sayfa Finans Ziraat Bankasından Çiftçilere Özel Faizsiz Kredi İmkanı Sağlıyor

Ziraat Bankasından Çiftçilere Özel Faizsiz Kredi İmkanı Sağlıyor

Ziraat Bankası çiftçiye özel faizsiz kredi sağlamaktadır. İşte bankanın sağladığı kredi olanakları ve daha fazlasına ait bilgiler.

7
0

Ziraat Bankası çiftçiye özel faizsiz kredi sağlamaktadır. İşte bankanın sağladığı kredi olanakları ve daha fazlasına ait bilgiler.

Ziraat Bankası, Türkiye genelinde müşterilerine özel kredi imkanları sağlamaktadır. Özellikle de günümüze kadar binlerce işletme sahibine, çiftçilere, girişimcilere yönelik sıfır faizli kredi olanakları sağlanmıştır.

Banka, düzenli bir gelire sahip müşterilere özel kredi avantajları sağlamaktadır. Bu anlamda Ziraat Bankası, Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığıyla faizsiz kredi imkanları sunmaktadır. Buna benzer çalışma yöntemleri belirlemiş olan Ziraat Bankası, müşterilerine yıl sonuna kadar kredi alabilme fırsatı sağlamaktadır.

ÇİFTÇİYE FAİZSİZ KREDİ DETAYLARI NELERDİR?

Ziraat Bankası, tarım sektörüne destek verebilmek adına çiftçiye sıfır faizli kredi finansmanı vermektedir. Verilen bu destekle çiftçiler arasındaki rekabet ortamını artırmak amaçlanmaktadır. Böylelikle tarım sektörünün Türkiye ekonomisindeki yerini artırmak için imkanlar tanınmaktadır. Başvuruların 31.12.2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

ÇİFTÇİ KREDİSİNE KİMLER BAŞVURU YAPABİLMEKTEDİR?

Ziraat Bankası çiftçi kredisine, hayvancılıkla uğraşan kişiler başvurabilmektedir. İşletmesini büyütmek isteyen, yeni bir işletme açma planı yapan kişiler başvuruda bulunabilmektedir.

Tarımsal faaliyetlerle uğraşan ve bu anlamda işyerini büyütmek isteyen kişiler de başvuruda bulunabiliyor. Aynı zamanda tarımsal kooperatiflerin üretimiyle uğraşanların da sıfır faizli kredilere başvurabilme imkanı vardır.

ÇİFTÇİ KREDİSİNE FAİZ İNDİRİMİ DETAYLARI

Çiftçilerin maddi yükümlülüklerini azaltmak ve onların sadece üretime odaklanmasını sağlamak için destek projeleri yürürlüğe girmiştir. Bu anlamda aynı zamanda artık daha farklı alanlara da birbirinden özel imkanlar tanınmaktadır. Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığıyla çiftçiye faiz indirimleri yapılmaktadır.

Damızlık düve yetiştiriciliğine yatırım yapanlar için yüzde 100 faiz indirimi yapılmaktadır. Yatırımcı aynı zamanda sıfır faizli kredi imkanından da faydalanabilmektedir.

Küçükbaş hayvancılık besiciliğine yatırım yapmayı planlayan çiftçiler için yüzde 100 faiz indirimi yapılmaktadır. Aynı zamanda yatırım yapma planı yapanlar için de Ziraat Bankası sıfır faizli kredi düzenlemektedir.

Su ürünleri yetiştiriciliğiyle uğraşan ve geçimini sağlayanlar için yüzde 100 faiz indirimli kredi finansmanı sağlanmaktadır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here