Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

YouTube GO Nedir? internet bağlantısı yavaş olanlar Youtube Go Ya Bayılacak!

YouTube Go bağlantı hızı düşük veya kota sıkıntısı çekenler için daha hızlı video izleme imkanı sunacak.

YouTube Go bağlantı hızı düşük veya kota sıkıntısı çekenler için daha hızlı video izleme imkanı sunacak.

Günümüzde akıllı telefon kullanımının artması ile birlikte intenette geçirilen zamanda artmaya başladı. Her türlü eğlenceyi elinizin altında bulunduran intenet ortamı zaman geçirmek isteyenlerin vazgeçilemezi haline geldi.

Özellikle müzik, video gibi etkinliklerle hayatını eğlenceli kılanların en büyük sorunu ise intenet kotası kullanımıdır. Artık intenet kotası sorun olmaktan çıkıyor. Youtube un yeni uygulaması YouTube Go veri kullanımı olmadan video izleme olanağı sunuyor.

- Advertisement -

YouTue Go nedir?

 YouTube Go, Youtube’da yer alan videoların kayıt edilerek daha sonra intenet bağlantısı olmadanda izlenmesi imkanını sunan uygulamadır. Artık videoların kota derdi olmadan rahatlıkla izlenmesi mümkün. Bir nevi veri tasarrufu sağlayacak uygulama ile artık videoları inetenet bağlantısı olan bir yerde kaydederek dilediğiniz zaman kotanızı harcamadan izleyebilirsiniz.

YouTube Go ile uçak, metro gibi intenet bağlantısı kullanılamayan alanlarda video izleme rahatlığını da sizlere sunmuş olacak.Söz konusu uygulama her türlü Andorid ve IOS işletim sistemine sahip telefonda kullanılabilmektedir.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.