Ana sayfa Teknoloji Yeni Samsung Galaxy Note FE Filipinler Pazarına Girdi

Yeni Samsung Galaxy Note FE Filipinler Pazarına Girdi

Sınırlı süre ile satışa çıkarılacak olan Samsung Galaxy Note FE'nin satış duraklarından birisi de Filipinler oldu. Firma ürünü Filipinler'de müşteri beğenisine sundu.

4
0

Sınırlı süre ile satışa çıkarılacak olan Samsung Galaxy Note FE’nin satış duraklarından birisi de Filipinler oldu. Firma ürünü Filipinler’de müşteri beğenisine sundu.

Samsung’un Galaxy Note serisi ile ilgili gelişmeler teknoloji gündeminde yer almaya devam ediyor. Firmanın kısa bir süre önce limit bir süre ile piyasaya süreceğini duyurduğu ve önce Güney Kore ve ardından Malezya’da piyasaya çıkardığı Galaxy Note FE modeli şimdi de Filipinler’de pazara giriş yaptı. Firmanın sıkı müşteri kitlesinin bulunduğu ülkelerden birisi olan Filipinler’de “Limitli Bir Süre İle Kullanılabilir” sloganı ile sahaya sürüldü.

NOTE 7’YE PARALEL

Note 7’nin eşdeğeri olarak farklı isimle pazara çıkarılan Galaxy Note FE ile ilgili olarak şimdilik yalnızca kısıtlı bilgi paylaşılmış durumda. Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı kesinleşmeyen cihaz için meraklı bekleyiş devam ederken Samsung’un 2018’de Galaxy serisinin en büyük kozlarını sahaya süreceği biliniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here