Bu Haberimizde Yemin dizisindeki Reşit kimdir? Gerçek adı nedir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç? Nereden mezun oldu? Daha önce hangi dizilere katıldı? Kız arkadaşı kim? Resmi sosyal medya hesapları gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu haberimizde bulacağız. Bu sayfada Reşit’in Yemin dizisindeki rolü ile ilgili tüm soruları sizlerle paylaşacağız.

Emir’in eşi Reyhan doğum sırasında ölür ve kocası doğumun Reyhan’ın hayatına mal olmasına çok üzülür. Bir süre oğluna bakmaz. Onu kollarına bile alamaz. Dedesi Hikmet Bey, torununa bakar ve onu eve getirir. Emir bebeğin ağlamasına dayanamıyor ve umursamıyor. Cavidan Hanım, cezaevinde Feride ile tanışır ve Feride’ye kardeşine yardım etmesi için 1 milyon dolarlık çek verir. Feride çekini alır ve konağa bakıcı olarak gelir. Feride, kardeşi hapse girmesin diye hapse girmişti. Reşit adında biriyle tartışıyordu ve yaralıydı Feride, kardeşinin hastalığından dolayı suça sahip çıkmıştır. Peki Feride’yi hapse attıran Reşit kimdir?

Yemin dizisinde Feride’ye aşık olan ve onunla evlenmek ister ama Feride’nin öldürseniz bile evlenmeyeceği zengin bir paralı mahallenin genç adamlarından biridir. Feride’nin yengesi parayı seven biri olduğu için Reşit’le anlaşma yapar ve para karşılığında Feride ile Reşit arasında bir anlaşma yapmaya çalışır. Ama bu işe yaramayacak çünkü Feride istemiyor.

Bir gün Feride’yi rahatsız eden Reşit, Feride’nin kardeşi tarafından görülür ve aralarındaki tartışmanın ardından olay polise aktarılır. Yaralanmada suçu üstlenen Feride, kardeşinin hapse girmesini engelliyor. Reşit de Feride’yi sevdiği için şikayetini geri alır ve Feride’nin cezaevinden çıkmasına neden olur.

Feride kaldığı süre boyunca herkes tarafından kısa sürede de olsa sevilir ve Cavidan’ın hayatını kurtaran Feride Cavidan Hanım tarafından fark edilir. Feride’nin cezaevindeki çocukla diyaloğunu gördükten sonra torununa en iyi şekilde bakacağına inanan Cavidan, Feride’yi yeni bir kimlikle konağa gönderir.

Feride köşkte çalışmaya başlar, ağabeyi ile görüşmek istese bile teyzesi görüşmesine izin vermez çünkü Feride’nin teyzesi ameliyat için verdiği parayı vermez, ameliyat olmasına izin vermez, bu sebep olur. onun ölümü. Reşit de Yengesini bir çanta dolusu parayla görür ve nerede bulduğunu sorar. Yalan söylese bile Reşit buna inanmaz, benden de para aldığını söyleyip kadını sıkıştırır. Feride verdi dedi. Reşit, Feride’nin ne yaptığını öğrenmek için Feride’nin yatmış olduğu söylediği hapishaneye gider.

Yolda Feride’yi Emir’in arabasına binerken görür ve takip etmeye başlar. Reşit Feride’nin baş belası olarak ondan izler bulur ve bundan sonra Emir’i hayatını hapse atmak için zor duruma sokmak için elinden geleni yapar. Reşit’in ortaya çıkmasıyla Feride’nin gerçek kimliği ortaya çıkar. Reşit Feride’nin konakta farklı bir isimle çalıştığını öğrenir ve olaylar zinciri bu şekilde devam eder.

Yavuz Ketenci Kimdir?

Aslen Rize’li olan Yavuz Ketenci, 16 Ocak 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Şu anda 29 yaşında. İlkokul ve liseyi İstanbul’da okudu. İlk oyunu “Horozum” ile seyirci karşısına geçen Yavuz Ketenci, Meslek Lisesi Mühendislik Fakültesi’nde okudu. Tiyatro hayatına Müjdat Gezen sanat okulunda başlamıştır. Daha sonrasında üniversitede Ahmet Akyol yönetiminde Karadeniz Teknik Üniversitesi Tiyatro Grubu KTÜ VE KÜT Tiyatrosunda sahnelere çıkmaya başladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here