Kanal7 ekranlarının sevilen ve beğenilen dizilerinden birisi olan Yemin dizisinde 251. ve 252. bölümlerinde neler yaşanmaktadır? Ekranların fenomen dizisi haline gelen ‘Yemin’in 251. bölüm ve 252. bölüm özetini izleyemeyenler için haberimizde derlemiş bulunmaktayız.

Yemin’in üçüncü sezonunun ilk haftasını geride bıraktık. Yeni hafta başlarken Yemin dizisinde yeni olaylar olacak. Bu yazıda, Yemin Üçüncü Sezonun ikinci haftasında yayınlanacak olan Bölüm 251 ve Bölüm 252’de neler olacağına dair kısa bir genel bakış sunmak istiyoruz.

Bildiğiniz gibi Emir oğlunun varlığına henüz alışamadı. Ayrıca alışmak da biraz zaman alacak. Dünyadan haberler, küçük bebeğin henüz bir adı bile yok İsimsiz emire bir göz atalım mı? Ya da dedesinin adı Hikmet Tarhun ne olurdu? Çocuklarının isimlerine karar veren Reyhan ve Emir ona bir isim vermeye geldiklerinde ne olacağını hep beraber göreceğiz.

Cavidan Hanım’ın cezaevinde tanıştığı Feride, konağa bakıcı olarak gelir ama Cavidan’ın ne gönderdiğini kimse bilmiyor. Konakta bebeğe bakan Emir Feride’yi görünce çok öfkelenir ama bebeğin ağlamayı bırakmasına sevinir. Emir’in öfkesi Feride’ye dokunur. Ancak Feride, Emir’in öfkesine sabırla karşılık verir ve Emir ile bebeği yakınlaştırır. Emir’in bebeği kucağına almasına bile yardım eder.

Kumru ve annesi yıllar sonra Narin’e gelerek hayatına girdiler. Kumru, Narin’e çok kızgındır ve onun yerine geçip kendi yönettiği gibi yaşamak ister. Bunu başarmak için Kemal’in yanına gider ve planını uygulamaya koyar. İlk olarak kaldıkları otelden Kemal sayesinde kaçan Kumru, şimdi de eve yerleşmeyi planlıyor. İstediklerini alıyorlar ve eve yerleşiyorlar.

Yıllar sonra Narin annesini önünde görünce üzülür. Bir anneyi kabul etmek zor olsa da yardıma ihtiyacı olduğunda yardım eder. Kemal, Narin ile annesi arasına girmek için elinden gelen her şeyi yapar. Kemal’de yaşamaya başlayan Kumru, kötü niyetlerle evde çalışan ablası Şehriye’nin dikkatini çekti. Hatta konuşmalarına tanık olabilir ve hatta sakladıkları bir sırrı bilen ilk kişi kız kardeşi olabilir, ne olacağını gözlemleyip göreceğiz. Eminim herkes Kumru’nun kötü biri olduğunu anlamıştır. Kemal’e düşman olan Talaz ve Kumru’nun yolları ne zaman kesişecek?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here