Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Yemekteyiz 25-29 Mart Masterchef Esra Mehmet Meltem Tuğçe ve Ercan Puanları Kim Kazandı

Yemekteyiz 25-29 Mart Masterchef Esra Mehmet Meltem Tuğçe ve Ercan Yemekleri Puanları Kim Kazandı? Yemekteyiz yarışması 25 Mart Pazartesi günü başlayan yeni hafta da Masterchef yarışmacıları yarışacaklar. Masterchef Türkiye ile tanıdığımız bazı yarışmacılar bu hafta Yemekteyiz yarışmasında yeteneklerini sergiliyorlar.

Yemekteyiz 25-29 Mart Masterchef Esra Mehmet Meltem Tuğçe ve Ercan Yemekleri Puanları Kim Kazandı? Yemekteyiz yarışması 25 Mart Pazartesi günü başlayan yeni hafta da Masterchef yarışmacıları yarışacaklar. Masterchef Türkiye ile tanıdığımız bazı yarışmacılar bu hafta Yemekteyiz yarışmasında yeteneklerini sergiliyorlar.

Yemekteyiz 25-29 Mart Masterchef Esra Mehmet Meltem Tuğçe ve Ercan Puanları Kim Kazandı ?

Yemekteyiz 25-29 Mart Masterchef Esra Mehmet Meltem Tuğçe ve Ercan Yemekleri Puanları Kim Kazandı? Yemekteyiz yarışması 25 Mart Pazartesi günü başlayan yeni hafta da Masterchef yarışmacıları yarışacaklar. Masterchef Türkiye ile tanıdığımız bazı yarışmacılar bu hafta Yemekteyiz yarışmasında yeteneklerini sergiliyorlar. Programla ilgili en son bilgiler  ve daha fazlası için  haberimizi okumaya devam edin…

Yemekteyiz yarışması 25-29 Mart pazartesiden cumaya kadar Masterchef yarışmacıları ile dolu bir hafta sizleri bekliyor. Yemekteyiz yarışmasına Masterchef Türkiye’den transfer olmuş yarışmacılar Esra, Meltem, Mehmet, Tuğçe ve Ercan. Masterchef yarışmasında uzun süre yarışan yarışmacılar birincilik koltuğuna oturamadılar  ancak performansları ve karakterleri ile bir hayran kitlesi oluşturdular.

25-29 Mart Yemekteyiz yarışmasında yarışacak olan Masterchef yarışmacıları izleyenlerin görmeye alışkın olduğu yüzler. Sadece Ercan ilk haftalarda elenmişti o yüzden Masterchef Türkiye de çok fazla görememiştik. Ancak Meltem, Tuğçe, Mehmet ve Esra son haftalara kadar yarışmışlardı. Başarılarını Masterchef Türkiye yarışmasında ispatlamış olan bu  yarışmacıların Yemekteyiz yarışmasında nasıl bir performans sergileyecekleri merak konusu.

Şimdi yarışmacıları tanıyalım…

Yemekteyiz 25 Mart Pazartesi yarışmacısı Esra Aydoğdu : 1977 doğumlu. Esra 41 yaşında ve beden eğitimi öğretmenliği yapıyor.

Yemekteyiz 26 Mart Salı yarışmacısı Tuğçe Sökesoğlu :  1990 İstanbul doğumlu. Tuğçe Hanım Tiyatro eğitimi almıştır. Daha önce Gardırop Savaşları, Aşk Yalanı Sever, Tatlı İntikam dizilerinde rol aldı. İşte Benim Stilim yarışmasında yarıştı. Yani ekranlarda çokça gözükmüş bir isim.

Yemekteyiz 27 Mart Çarşamba yarışmacısı Meltem Pisboğa :  Meltem 1986 doğumlu ve İstanbul da yaşıyor. Bir oğlu olan Meltem profesyonel mutfaklarda da yer almış bir isim.

Yemekteyiz 28 Mart Perşembe yarışmacısı Mehmet Sur :  Şırdancı Mehmet olarak sosyal medyada epeyce tanınan Mehmet her şeyin ustası olarak da tanınıyor. Kendini öyle tanıtıyor demek daha doğru olur .  Mehmet Sur ayrıca Masterchef’te komik tavırları ile herkesin tepkisini aynı zamanda sempatisini kazanan bir isimdi.

Yemekteyiz 29 Mart Cuma yarışacak olan son yarışmacı  Masterchef Ercan : Ercan Uçar Çanakkaleli ve 39 yaşında. Operasyon müdürü.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.