Ana sayfa Kimdir Yasin Esirgenç kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Biyografisi

Yasin Esirgenç kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Biyografisi

Yasin Esirgenç'in sunumu ile Kanal 7'de ekrana gelen Dünyanın Tadı adlı program, farklı kültürel yemeklerin tanıtımını yaparken izleyicileri ekrana kilitliyor.

7
0

Yasin Esirgenç’in sunumu ile Kanal 7’de ekrana gelen Dünyanın Tadı adlı program, farklı kültürel yemeklerin tanıtımını yaparken izleyicileri ekrana kilitliyor.

Yasin Esirgenç kimdir?

Yasin Esirgenç, yönetmen ve televizyon programı sunucusudur. Kalanl 7’de yayınlanmakta olan Dünyanın Tadı adlı programı sunmaktadır. Her cumartesi 15:00’da Kanal 7’de seyirci ile buluşan Esirgenç, eğlenceli ve farklı program anlayışı ile lezzet şöleni sunuyor. 

Yemek programı tadında olan Yasin Esirgenç’in sunumu ile gerçekleşen program, dünya mutfağını sizlerle buluşturuyor. Farklı bölge ve yörelerin hatta milletlerin yemek zevklerinin tanıtımını sizlere yapıyor. 

Yain Esirgenç, Dünyanın Tadı adlı programında, sokaktan mutfağa geçiş gösteren, farklı bölgelerde yapılan yemek tanıtımlarını ve farklı bölgelerin lezzetlerini işliyor. Yemeklerin son halini değil yapılış aşamalarını da bir bir gösteriyor.  İzleyiciler ekrana kilitleyerek farklı kültürlerin yemeklerini sizlere tanıtıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here