Pazartesi günleri Fox TV ekranlarında seyirci ile buluşan Yasak Elma dizisinin karakterlerinden, Şahika, Cansu, Yıldız, Çağatay ile Ender’in kullanmış oldukları telefon markaları izleyici tarafından oldukça merak ediliyor. Yasak Elma dizisinde hangi marka telefonlar kullanılıyor? Detaylar haberimizde.

Yasak Elma dizisinde Ender karakteri hangi marka telefon kullanıyor?

Yasak Elma isimli dizinin başrolleri arasında yer alan Ender karakteri, hırslı, zeki ve güçlü bir kadın olduğu için izleyicinin sevdiği karakterler içinde yer alıyor. Dizide Ender’in kullanmış olduğu telefon markası Iphone 12 Pro Max. Ender, telefonun Gold rengini kullanmaktadır. Telefonun ücreti ise 16.000 ile 17.000 arasında değişiyor.

Yasak Elma dizisinde Şahika karakteri hangi marka telefon kullanıyor?

Şahika, diziye 44.bölümde katılarak başroller arasında yer almıştır. Şahika’nın dizide kullandığı telefon markası 8 Plus’tur. Telefonun ücreti ise 7000 ile 8000 aralığındadır.

Yasak Elma dizisinde Yıldız karakteri hangi marka telefon kullanıyor?

Yıldız, dizide dört sezondur başrol karakteridir. Yıldız’ın dizide kullandığı telefon Iphone 11 modelinin yeşil rengidir. Telefonun ücreti de neredeyse 8000 TL’dir.

Yasak Elma dizisinde Cansu karakteri hangi marka telefon kullanıyor?

Cansu karakteri diziye, Şahika ile Ender’in İzmir’den Hasan Ali’ye karşı kullanabilmek için getirdikleri karakterdir. Cansu karakterinin dizide kullandığı telefon markası General Mobile 8. Telefonun ücreti de 1500 TL civarında.

Yasak Elma dizisinde Çağatay karakteri hangi marka telefon kullanıyor?

Çağatay karakteri diziye 86. bölümde katılmış ve Yıldız ile evlenmiştir. Çağatay karakterinin dizide kullandığı telefon markası GM20 modelinin siyah rengidir. Telefonun ücreti de neredeyse 1500 TL’dir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here