Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından araştırılmaktadır. Dizide Selin karakterini kimin canlandırdığı da merak konusudur. Dizide Selin’e Aylin Veziroğlu hayat vermektedir.

Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Selin karakterine kimin hayat verdiği merak edilmektedir. Dizide Selin karakterine hayat veren isim Aylin Veziroğlu’dur.

Aylin Veziroğlu Kimdir?

1997 yılında Kocaeli’de dünyaya gelen Aylin Veziroğlu, Kocaeli Tabip Odası’nda tiyatro eğitimi almıştır. Daha çok tiyatro oyunlarında rol alan Aylin Veziroğlu’nun ilk televizyon deneyimi Yasak Elma dizisinde olmuştur.

Yasak Elma Dizisi Konusu Nedir?

Yasak Elma dizisi Yıldız ve Zeynep ismindeki iki kız kardeşin başlarından geçen olaylar etrafında dönmektedir. Yıldız’ın çalıştığı yerde Enver isminde bir kadın Yıldız’dan yardım ister. Halit’le yakın olması isteğini kabul eden Yıldız, bu sırada Halit’e aşık olur. Zeynep ise hiç sevmediği bir patrona sahiptir. Patronu da aynı şekilde onu sevmemektedir ancak aralarındaki bu olumsuz duygular zamanda tersine dönmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here