Sevilen Hint Dizisi olan Yaralı Kalbim dizisinde son yaşanan gelişmeler nelerdir? Yaralı Kalbim 47. bölümünde geçen haftaya göre hangi gelişmeler yaşandı? Günden güne vatandaşlarımız tarafından daha da sevilerek izlenilen Hint dizilerinden birisi olan Yaralı Kalbim dizisinin 47. bölümün de neler yaşandı? Kanal 7’de yayınlanan dizinin 47. bölüm özeti araştırılmaya devam ediliyor.

Yaralı Kalbim 47.Bölüm özeti dizi tutkunları tarafından araştırılmaya başlandı. Büyükanne Geet ve Maan’ı balayı için Shimla’ya gönderir. Yaralı Kalbim dizisinin detayları merak edilmeye başlandı.  

Yaralı Kalbim 47. bölüm; Maan ve Geet’in konuşması küçük bir tartışmayla başlar. Son bölümde Maan Geet’i gördüğünde ona dokunmadan duramaz, bu yüzden farklı bir odada uyumaya karar verir ve Büyükanne bu durumu yanlış anlar. Büyükanne, aralarında soğuk bir rüzgarın estiğini düşünür ve bir sinema bileti alırken Geet’i saat 20:00’de sinemaya götürmesini ister. Maan, 19:30’da geleceğini söyleyerek gider.

Yaralı Kalbim 47 bölüm özeti

Geet, en iyi kıyafetlerini giyer ve akşamı bekler. Ancak o değil şoförü gelir. Geet’i karanlık bir odaya götürür. Geet odadan çıkmak istese de kapı kilitli olduğu için gidemez. Bu sırada Maan’ın sesini işitir. Maan, hikayesini film izlemeye değil Geet’in hikayesini sine vizyon şekliyle anlatacağını dile getirir.

Geet ile tanıştığı günden itibaren yaşadıklarını tek tek anlatır. Çift romantik anlar yaşar. Sonra eve dönerler. Onların tatlı kavgalarını gören Büyükanne, kavgayı hemen bitirmesini ister.

Arjun, kutlama esnasında gelen davetlilerin bir listesini getirir. Annie, Arjun’u görünce kalbi yerinden çıkacak gibi olur. Büyükanne, kocasından hediye olan bir kutuyu gösterir. Konu aşka geldiğinde, Annie hiç tereddüt etmeden Arjun’a lafını söyler.

Yaralı Kalbim 47. bölüm özeti

Uzun bir süre sonra Geet, Maan’ın ofisine gider ve ona yiyecek getirir. Her an Maan’ın dikkatini çekmek isteyen Geet, Maan’ın ofisinden yemeğin ardından çıkmaz. Şaklabanlık yapıp Maan’ı etkilemeye çalışırken, Arjun’da Maan’ı çaresiz bırakmak için şirketinin hisselerinin en az %51’ine sahip olmak için şirketin açık artırmaya çıkacak olan hisse senetlerini almak için toplantı yapar.

Büyükannesinin isteği üzerine balayı için Shimla’ya bir bilet alır. Çiftin ikisi de gitmek istemese de büyükanne, gitmezse bu sefer İsviçre’ye bir bilet alacağını söyler. İkisi de mecburen gitmek zorunda kalır. Geet, havaalanına geldiğinde, Dev’le olan kötü anılarını hatırlar.

Havaalanında Shimla’ya gitmekte ısrar eden ancak bileti olmayan yaşlı kadın ve çifte biletlerini verir. Ancak Shimla’ya gitmedikleri anda Büyükanneden azar işiteceklerini bilirler. Geet, iyi bir fikri olduğunu söyler. Maan’ı otobüse bindirir. Maan otobüse ilk kez bindiği için ne yapacağını bilmez. İkisi de yollarda araba kullanırken harika zaman geçirir. Maan, birlikte hem şaşkınlığı ve mutluluğu aynı anda yaşar.

Annie ofise gelir. Pinky Adi ile planladığını kimseye söylemeyeceğine yemin almasıın ardından Arjun’a boş bir hediye kutusu gönderir. Kutunun içerisinde “Yanlış anlaşılmalarla dolu bir zihin” yazar. Arjun, Annie’nin tavrına kızar.

Masum 21 Mart Pazar özeti

Otobüs mola verdiği sırada Geet ve Maan otobüsten iner. Ancak otobüsü yakalayamadıkları için dinleme tesisinde kalırlar. Maan ve Geet, Shimla’ya kadar yürürler. Maan öfkelidir. Yolda bozulan kamyonun çalışmasına yardım eder. Adam da ikiliyi Shimla’ya götürebileceğini söyler. Maan ve Geet kamyonla seyahat etmeye başlar.

Arjun hisse senedi satışına ayak uyduramaz. Kendi işyerindeki hissenin %51’i Anna’ya geçer. Arjun, Annie’yi sandalyesinde görünce şok olsa da Annie ona şirketin yeni patronu olduğunu söyler. Annie,

Hisselerin %36’sının Arjun’a ait olduğunu, %18’inin diğer hissedarlar arasında paylaşıldığını ve kalan %51’in kendisine ait olduğunu, dolayısıyla şirketin tek sahibi olduğunu söyler.

Geet balayı sırasında kıskançlık krizine girse de, Maan yanındaki kızlara Geet’in karısı olduğunu ve onları dinlemediğini söyler. Bu sırada birisi Geet ve Maan’ı uzaktan takip etmektedir. Henüz kim olduğu ortaya çıkmadı.

Arjun ayrıca Annie’nin ofisinde çok ucuza yeni işler almasından rahatsızlık duymaktadır, ancak büyük patron olduğundan sesini çıkaramaz.

Yaralı Kalbim 47. bölüm fragmanı

21 Mart Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Yaralı Kalbim dizisinin 47. bölümünün fragmanı henüz ekranlara gelmedi. Ekranlara gelmesi durumunda yeni bölümün fragmanı haber sitemize güncel olarak eklenecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here