Ana sayfa Teknoloji Xiaomi, Redmi Note 9 Pro modelinin Türkiye satışını başlattı

Xiaomi, Redmi Note 9 Pro modelinin Türkiye satışını başlattı

Xiaomi'nin geçtiğimiz hafta tanıtımını yaptığı modeller içerisinden en fazla dikkat çeken Redmi Note 9 Pro modelinin Türkiye satışı başlatıldı. İki farklı renk seçeneğiyle satın alınabilen modelin fiyatıyla da geniş bir kitleye hitap edeceği öngörülüyor.

6
0

Xiaomi’nin geçtiğimiz hafta tanıtımını yaptığı modeller içerisinden en fazla dikkat çeken Redmi Note 9 Pro modelinin Türkiye satışı başlatıldı. İki farklı renk seçeneğiyle satın alınabilen modelin fiyatıyla da geniş bir kitleye hitap edeceği öngörülüyor.

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Redmi 9 Pro nihayet Türkiye satışına çıktı. Geçtiğimiz hafta düzenlenen lansman ile yeni akıllı telefonlarının Türkiye tanıtımını yapan Xiaomi, en fazla dikkat çeken modellerinden Xiaomi Note 9 Pro’nun Türkiye satışını başlattı.

6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama hafızasına sahip cihazın fiyatı 3299 TL iken, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip modelin 3599 TL fiyat etiketiyle satışa çıkarılacağı belirtiliyor. Beyaz ve yeşil olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle satın alınabilecek Redmi Note 9 Pro modelinin pazarda geniş bir kitleye hitap edeceği ifade ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here