Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Wonder Wheel Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Sinema severlerin heyecanla beklediği Wonder Wheel filminin vizyona gireceği tarih, oyuncu kadrosu ve daha fazlası.

Sinema severlerin heyecanla beklediği Wonder Wheel filminin vizyona gireceği tarih, oyuncu kadrosu ve daha fazlası.

Woody Allen’ın yönetmenliğini üstlendiği Wonder Wheel filmi sinema severler tarafından çok büyük bir merakla beklenmektedir. Dünya çapında çok sevilen bir yönetmen olan Allen’ın dram türündeki bu filminin 1 saat 41 dakika uzunluğunda olması bekleniyor. ABD yapımı olan bu filmde yer alan oyuncu kadrosuyla filmin gişe rekorları kırabileceği ön görülüyor.

DİZİDE YER ALACAK OYUNCULAR

- Advertisement -

Daha önce gişe rekorlarını alt üst etmiş birçok filmde rol almış Kate Winslet bu filmde oynayan isimler arasında. Oyuncu Wonder Wheel filminde Ginny karakterine hayat verecek. Oyuncu kadrosunda en çok dikkat çeken isimler arasında ise Justin Timberlake yer alıyor. Müziği ve yakışıklılığıyla dünyanın en bilindik isimlerinden olan Timberlake, sinema salonlarında yer alacak. Ünlü şarkıcının filmde Mickey Robin karakterine hayat vereceği belirtiliyor.

James Belushi, filmde yer alacak bir başka oyuncu olarak sinema perdelerinde yer alacak. 63 yaşındaki profesyonel aktörün Hympty karakteriyle sinema salonlarında yer alacak. Başrol oyunculuğunu üstlenen isim ise Juna Temple. Toplam 27 yapımda rol almış olan ve her yapımda birbirinden özel başarılara imza atan Temple, diziye renk katacak gibi görünüyor.

FİLMİN VİZYONA GİRİŞ TARİHİ

Sinemaseverlerin heyecanla beklediği bu filmin fragmanları yayınlanmıştır. Wonder Wheel’in 1 Aralık tarihinde ABD ve diğer Avrupa ülkelerinde vizyona gireceği belirtiliyor. Filmin ülkemizde vizyona gireceği tarih ise 22 Aralık 2017 olarak açıklanmıştır.

WOODY ALEN KİMDİR?

1935 New York doğumlu Woody Allen yönetmen, yazar, oyuncu ve aynı zamanda müzisyendir. Kendi senaryolarını yazan, yöneten ve aktörlük yapan Allen, çok başarılı işlere imza atmıştır. Henüz 3 yaşındayken izlediği Pamuk Prenses sonrasında sinema macerası başlayan Allen, 1965’te ilk senaryosunu yazdı. Senaristliğiyle ön plana çıkan Allen’ın çok iyi klanet çaldığı biliniyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.