Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Windows 10 Creators Güncellemesi nasıl yüklenir?

Microsoft geçtiğimiz aylarda Windows 10 Creators Update sürümünü çıkardığını duyurmuştu. Peki Windows 10 Creators Güncellenmesi nasıl yapılır?

Microsoft geçtiğimiz aylarda Windows 10 Creators Update sürümünü çıkardığını duyurmuştu. Peki Windows 10 Creators Güncellenmesi nasıl yapılır?

Windows 10 Creators çıktığı günden bu zamana kadar pek çok yeniliği de beraberinde getirdi. 11 Nisan Salı günü tanıtımı yapılacak olan Windows 10 Creators Update’nin çıkmadan nasıl yükleneceği konusunda biraz bilgi verelim istedik. Meraklılarına nasıl yükleneceğini hemen tarif edelim.

Windows 10 Creators  Update nasıl yüklenir?

- Advertisement -

  Bilindiği üzere Windows 10 Creators  Update’i temin etmenin yolu Windows Update’i kullanmaktan geçiyor. Bu nedenle nasıl yükleneceğini de bilmenin büyük yararı vardır. Aşama aşama Windows 10 Creators yükleme;

1. Adım: Ayarlar’ı açın.

2. Adım: Güncelle ve güvenlik seçeneğine tıklayın.

3.Adım: Güncellemeleri kontrol et düğmesini tıklayın.

Bu kadar kolay üç işlem yapıldıktan sonra yükleme işlemi tamamlanmış olur.  Milyonlarca Windows 10 kullanıcısı creators Update ile dizüstü bilgisayarı ile 3B yakalama, 3B yazdırma,3B yaratma,3B paylaşma yeteneği ile Windows Creatos sayesinde tüm deneyimi kazanmış olacak. 

 Şimdi 11 Nisan’ı bekleyen teknoloji meraklıları biran önce bu yeni sistemi yüklemek istiyor. Bu 3B özelliği Windows 10 Creadors sayesinde daha anlamlı hale gelmiştir. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.