Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

WhatsApp’ta Takip Etme Özelliğinden Sonra Şimdide Gönderilen Mesajı 7 Dakika İçinde Silme Özelliği!

WhatsApp kullanıcıları her geçen zamanda farklı bir yenilikle karşılıyor. Yapılan bir açıklamaya göre bundan böyle göndermiş olduğunuz mesajları 7 dakika içerisinde silebileceksiniz.

WhatsApp kullanıcıları her geçen zamanda farklı bir yenilikle karşılıyor. Yapılan bir açıklamaya göre bundan böyle göndermiş olduğunuz mesajları 7 dakika içerisinde silebileceksiniz.

WhatsApp her geçen sürede farklı yeniliklerle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Kısa zaman önce yapmış olduğu konum takip  etme özelliğini tüm kullanıcılarına sunmuş ve iyi bir geri bildirim almıştı. Şimdi son yapılan açıklamalarda bundan sonra yanlışlıkla gönderdiğiniz ya da WhatsApp’ta durmasını istemediğiniz mesajlarınızı silebilme hakkı geliyor. WhatsApp mesaj silme özelliğini getireceğini daha önce açıklamıştı ancak bunun ne zaman olacağına dair bir bilgi verilmemişti. Mesaj silme özelliğindegeriye dönük mesajlar silinemeyecek sadece  7 dakikaliık bir süre içerisinde atmış olduğunuz mesajların silinme imkanı tanınıyor. Mesajı sildiğiniz zaman mesajı gönderdiğini kişiye ”bu mesaj silindi” iletisi gidecek. Fakat daha sonra mesaj her yerden silinmiş olacak. Bu uygulama şimdilik sadece belirli bir kesim tarafından kullanılırken kısa bir zaman sonra herkes tarafından kullanılabilecek. 

WhatsApp uygulaması sürekli kendini yenileyen bir uygulama. İlk çıktığı zamanlar sadece mesajlaşma yapılabilirken şimdi hikaye ve durum paylaşamı yapabiliyor. GIF paylaşıp alabiliyorsunuz. Videolar, şarkı paylaşımı, dosya göderme, ses kayıtları, görüntülü konuşma, sesli konuşma, yazı ve video olarak durum paylaşma gibi bir çok özellik ekleyen WhatsApp son olarakta mesaj silme özelliğini aktif hale getirmeye başlıyor. Kullanıcılar tarafından sürekli istenen bir özellik olmasına rağmen mesaj silindikten sonra karşı tarafa bildirimin gitmesi kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacak bu uygulamanın ardından belli olacak. Kısa süre içerisinde aktif hale getirilmesi planlanan özellik tüm  kullanıcılar tarafından heyecanla bekleniyor. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.