Ana sayfa Teknoloji WhatsApp Hangi Telefonlardan Desteğini Çekecek? Hangi Telefonlarda Kullanılmayacak

WhatsApp Hangi Telefonlardan Desteğini Çekecek? Hangi Telefonlarda Kullanılmayacak

Milyonların kullandığı mesajlaşma uygulaması whatsapp bazı teelfonlardan tüm desteğini çekiyor. Whatsapp bazı telefonlarda kullanılmayacak.

5
0

Milyonların kullandığı mesajlaşma uygulaması whatsapp bazı teelfonlardan tüm desteğini çekiyor. Whatsapp bazı telefonlarda kullanılmayacak.

Oldukça popüler olan ve anlık tüm detayları mesaj olarak aktarabilen özelliğine sahip whatsapp uygulaması artık bazı telefonlarda kullanılmayacak. 

Günümüzde farklı bir yere sahip olan whatsapp milyonlarca insanın kullandığı mesajlaşma uygulaması olarak bilinir. Bu mesajlaşma uygulaması sayesinde ses, görüntü ve yazılı mesajlaşma sağlanabilir. 

Bu yılın sonunda facebook’un sahibi olan whatsapp bazı telefonlardan tüm desteğini çekeceğin, resmen duyurdu. Whatsapp uygulmasının olmayacağı ve tüm desteğinin kalkacağı telefon modelleri açıkladı.

O MODELLER

Nokia S40, Sybian S60 ve BlackBerry’den whatsapp uygulaması kalkıyor. Ayrıca Android 2.1 ve 2.2 ile Windows Phone 7.1 içinde geçerli olacak.  Whatsapp uygulaması artık belirtilen bu telefonlarda sene sonunda tüm desteğini çekecek. Kullanıcılar bu durumda yıl sonunda whatsapp uygulamasıyla vedalaşacaklarını bilmelilerdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here