Ana sayfa Ne Zaman Westworld’ün 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Tarih Belli mi?

Westworld’ün 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Tarih Belli mi?

Dünyada milyonlarca izleyicisi olan Westworld, 2. Sezon ile sevenleriyle buluşacak.

4
0

Dünyada milyonlarca izleyicisi olan Westworld, 2. Sezon ile sevenleriyle buluşacak.

2 Ekim 2016 tarihinde yayınlanmaya başlayan,bilim kurgu gerilim türünde başarılı bir dizi. Yayınlandığı ilk günden itibaren sevenlerinin merakla ve heyecanla takip ettiği dizinin 2. sezonun yayınlanacağını açıklanması sevenlerini mutlu etti.

Westworld 2. Sezonuyla Ekranlara Dönüyor

Başrollerini Anthony Hopkıns, Edd Harris, Evan Rachel Rood, James Marsden oynadığı dizi, Westworld parkta, gelecekte yapay zekanın doğuşu ve günahın geleceği hakkında karanlık bir maceranın anlatıldığı gerilim bilim kurgusu. Yaınlanan ilk sezonunda parktaki androidler, insanlara karşı ayaklanma yaparlar. Dizinin takipçileri tarafından android ve park çalışanları arasındaki olaylara çok odaklanıldığı için park ziyaretçileri hakkında bilgi edinemediklerinden yakınıyorlardı. 

Westworld yayınlanacak 2. sezonu ile kaldığı yerden ama daha gizemli daha heyecanlı bir şekilde devam etmeyecek. Daha gerilimli ve heyecanlı olacağını söyleyen dizi takipçileri yeni bölümleri merakla bekliyor. 2018 yılında yayınlanmaya başlayacak olan dizinin daha senaryosunun yarısına gelindiğini açıklayan yapımcılar dizi castında da değişiklikler yapacaklarını açıkladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here