Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak! Geri Sayım Başladı

Dünyayı kasıp kavuran Vikings 6. sezonu ile yine bomba gibi geliyor. 6. sezonu kısa bir süre sonra sevenlerinin karşısında olacak. Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak! İşte Detaylar

Dünyayı kasıp kavuran Vikings 6. sezonu ile yine bomba gibi geliyor. 6. sezonu kısa bir süre sonra sevenlerinin karşısında olacak. Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak! İşte Detaylar

Güçlü oyuncu kadrosu ve kaliteli efektleri ile dünyada adını ilk sıralara taşıyan Vikings 6. sezonu ile başlamaya hazır. Yine her bölümü ile nefesleri kesecek ve Vikings ile kimse ekran başından ayrılamayacak. 

 Vikings 6. Sezon Çekimlerine Başlıyor

- Advertisement -

Program yapımcısı Michael Hirst 6.sezon ile ilgili bilgileri paylaştı. Bugüne kadar 69 bölüme imza atmanın haklı gururunu yaşayan Hirst 6. sezonun çekimlerine gelecek yıl Sonbahar’da başlayacağını ifade etti. Vikings hayranlarının büyük merakla beklediği 6. sezon ise 28 Kasım günü başlayacak. Yepyeni bölümleri ile ekranlarda olacak olan Vikings 6.sezon içinde düğmeye bastığı görülüyor. 6.sezon onayını alan dizi yapımcıları çekimlerine Sonbahar ayında başlayacak ve yine bu tarihlerde diziyi hazır hale getirecek. 6. sezondan önce sizi bekleyen 5. sezon bölümlerini asla kaçırmayın. 

Beğenilerek izlenen dizi Vikings 6. sezonu bu yıl başlayacak.1 Şubat 2019 tarihine kadar devam edecek. Sonrasında ise 7. sezon için gereken dizi çalışmaları başlayacak. Dizinin konusu gereği sürekli değişen konular yer alıyor.

Dizinin yapımcıları ve senaristleri 6. sezonun çok heyecanlı ve hareketli geçeceğini de söylediler. Vikings dizisinin hayranları  28 Kasımgününe kilitlendi. İlk bölümde Ivar ve Bishop Heahmund’un karşılaşması çok heyecan verici olacak. 

28 Kasım Çarşamba günü Ragnar Lothbrok’un oğullarının hikayesini izlemeye hazır olun. Her dakikası merakla izlenen Vikings’in başından kalkamayacaksınız. Dizinin tüm planları yapımcılar tarafından aktarılarak dizi takipçilerinin merakını gideriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.