Ana sayfa Finans Uygun Faiz ile İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Uygun Faiz ile İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Ortaya çıkan her türlü finansal ihityacınız için en uygun faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar hangisi yazımızın devamında ele alacağız ve sizlere öneriler sunacağız.

6
0

Ortaya çıkan her türlü finansal ihityacınız için en uygun faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar hangisi yazımızın devamında ele alacağız ve sizlere öneriler sunacağız.

Bireyler sahip oldukları ihtiyaçlar nedeni ile doğal olarak finansal kaynaklara da ihtiyaç duyarlar. Çünkü çeşitli ihtiyaçların giderilebilmesi için kişiler maddi bir sorumluluk taşımaktadırlar. Bu anlamda kişiler kendi finansal kaynakları yeterli olmadığı durumlarda bankalardan ihtiyaç kredisi almaktadırlar. Bireysel ihtiyaç kredileri, kişilerin şahsi ihtiyaçlarını giderebilmek adına bankalara başvuru yaparak alabildikleri kredilerdir. Faiz oranı olarak diğer kredi türlerine göre daha yüksek oranlar söz konusu olmasına karşın doğrudan maddi olarak alınabilen bir kredi olması yönünden avantajlıdır. Siz de eğer ortaya çıkan bir ihtiyacınızı şahsi imkanlarınız ile karşılayamayacak durumda iseniz bu durumda yazımızın devamında ele alacağımız ihtiyaç kredisi veren bankalar aracılığı ile ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ

TÜRKİYE İŞ BANKASI: Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olan İş Bankası’ndan kolayca başvuru yaparak ihtiyaç kredisi alabilmeniz mümkündür. Bankanın bu kredi için uyguladığı faiz oranı %1.29’dur ve 30 bin TL tutarına kadar kredi kullanabilmek mümkündür. 48 aya kadar vadelendirme yapan bankadan 30 bin TL tutarında kredi almanız durumunda aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 890,31 TL’dir.

VAKIFBANK: Vakıfbank’ın 30 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi için uyguladığı faiz oranı ise %1.24’dür. Bu durumda 48 ay vade ile bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 878,99 TL’dir ve başvuru yapmak intenet üzerinde mümkündür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here