Geçtiğimiz günlerde düşük yaptığı için hakkında bolca konuşulan ünlü Model Chrissy Teigen’ ın kim olduğu, daha önceden bulunduğu yapımlar, aşk hayatı ve çocuklarının adı okuyucular tarafından merak edilmekte.

Chrissy Teigen 1985 senesinde Kasım ayının 30’ unda dünyaya Amerika’ nın Utah eyaletine ait Delta bölgesinde doğmuştur. Anne tarafından Taylandlı baba tarafından ise Norveç kökenlidir. Chrissy hayatını Hawaii, Washington ve Idaho’ da geçirdi. Kendisi Hawaii’ de sörf malzemelerinin satışının yapıldığı bir yerde çalışırken bir fotoğrafçı tarafından fark edildi ve mankenliğe ilk adımını attı. Teigen, New York’ ta kurulan ve merkezi orası olan IMG Models ajansı tarafından temsil edilmektedir. IGN Babe(2004), Deal Or No Deal(2006-2007) sunuculuk yapmıştır. Sports Illustrated Swimsuit Issue(2011-2014) adlı dergide Lily Aldridge ve Nina Agdal ile birlikte modellik yapmıştır. Tiegen, Planned Parenthood ve Amerika Sivil Özgürlükler’ e yaptığı destekler ile gündeme gelmişti. 2020 yılında George Floyd’ un Amerikan polisleri tarafından öldürülmesinin ardından yapılan protestolarda tutuklanmış insanların salınması için 200.000 Dolar değerinde kefalet ücreti ödemiştir. Ünlü model 2013 senesinin Eylül ayının 14’ ünde ünlü şarkıcı John Legend ile evlenmiştir.

2016 yılının Nisan ayının 14’ ünde kız çocukları Luna ve 2018 senesinde Mayıs ayının 16’ sında Miles adlı oğulları dünyaya gelmiştir.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here