Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Ücretsiz Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır

Ücretsiz Bilinmeyen Numara Sorgulama ile artık meraklar gideriliyor. Ücretsiz telefon uygulamasıyla beraber artık kafanızda soru işareti kalmayacak!

Ücretsiz Bilinmeyen Numara Sorgulama ile artık meraklar gideriliyor. Ücretsiz telefon uygulamasıyla beraber artık kafanızda soru işareti kalmayacak!
Bilinmeyen numaraların artık sizi rahatsız etmesine son veren Ücretsiz Bilinmeyen Numara Sorgulama  uygulaması sizinle. Rehberinizde kayıtlı olmayan numaraların sizi araması sonucunda arayan numaranın kim olduğunu merak eden kişiler artık arayanın kim olduğunu öğrenebiliyor.

 Artık insanların yapması gereken şey intenet üzerinden numara sorgusu yapmak veya ayrıca müşteri hizmetlerinden bilgi almak. Bilgi almak için 11833 bilgi servisine ulaşmak yeterli. Yüzde yüz doğru sonuçlar veren bu bilgilendirme uygulaması Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun işlem kolaylığı ile hata olasılığını düşürüyor. Fatura sorgulama dava sorgulama , firma sorgulama ve kişi sorgulama hizmetlerinden de faydalanma imkanına sahipsiniz.

Turkcell , Vodafone , Türk Telekom veri tabanlarına bağlanarak sorgulama yapan sistem İOS ve Android uygulamalarla her cihazla arama yapma imkanı sağlıyor. İhtiyacınız olduğu her an numara sorgulama yapabileceğiniz bir fırsat önününze sunuluyor. 

- Advertisement -

Ayrıca uzun süredir görüşmediğiniz ve görüşmek istediğiniz kişilerin numarasına ulaşmanız için yine 11833 bilgi servisi kolaylık sağlıyor. Telefonunuzdan silinen numaralar için artık üzülmenize gerek kalmayacak.

Bilinmeyen Numaralar 11833 TIKLA

11833 Numara Sorgulama – Google Play’de Android

11833 Numara Sorgulama App Store’da – iTunes

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.