Ana sayfa Genel TVT kanalı Digiturk, Tivibu, Dsmart ve Turkcell TV kaçıncı kanal TVT Nasıl...

TVT kanalı Digiturk, Tivibu, Dsmart ve Turkcell TV kaçıncı kanal TVT Nasıl İzlenir

Eski dizi ve programları yayınlamak üzere ve farklı projelerle yayın hayatına başlayacak TVT'nin yayın akışı içinde kaçıncı sırada olacağı merak ediliyor. TVT kanalı Digiturk, Tivibu, Dsmart ve Turkcell TV kaçıncı kanal TVT Nasıl İzlenir? İşte frekans ve kanal bilgileri

5
0

Eski dizi ve programları yayınlamak üzere ve farklı projelerle yayın hayatına başlayacak TVT’nin yayın akışı içinde kaçıncı sırada olacağı merak ediliyor. TVT kanalı Digiturk, Tivibu, Dsmart ve Turkcell TV kaçıncı kanal TVT Nasıl İzlenir? İşte frekans ve kanal bilgileri

TVT Kanalı!

Farklı bir platformla yayın hayatına başlayan TVT, izleyicinin özlem duyduğu, anılarını harekete geçirecek projesi ile farklı bir bakış açısı ile ekran akışı içinde yerini alacak.

Daha önceki yıllarda Kanal 7’de yayınlanan eski dizi ve programları yayınlamak üzere TVT kanalı kuruldu. Bu platformda farklı projeler de hayata geçirilecek. Ancak ağırlıklı olarak eski yıllara ait insanların ilgisini çeken bir dönem reyting rekorları kıran dizi ve programlar sizlerle buluşmak üzere TVT kanalında yayınlanacak. 

Yayın hayatına başlayınca kaçıncı sırada olacağı merak edilen TVT insanların dikkatini çekmek için sağlam projelerle geliyor. Digiturk, Tivibu, Dsmart ve Turkcell TV platformlarıda ilerleyen zamanda yayın akışı içine dahil edilecek. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here