Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

TV8 yan ekran uygulaması özellikleri ve kullanımı

En çok seyredilen kanallar içinde yer alan TV8 yan ekran uygulaması ve özellikleri hakkında ki tüm detaylar…

En çok seyredilen kanallar içinde yer alan TV8 yan ekran uygulaması ve özellikleri hakkında ki tüm detaylar…
Televizyon artık hayatımızın bir parçası olmuşken binbir zahmetle hazırlanan programlar reklamlardan elde ettikleri gelirle büyük paralar kazandırıyor. TV 8 kanalı da son yıllarda en çok seyredilen kanallar içinde ve varluığını sürekli başarılara imza atarak devam ettiriyor. 

TV8 kanalının kurucusu ve yapımcısı olan Acun Ilıcalı başarısından da asla ödün vermeden sağlam adımlarla ilerliyor. O ses Türkiye, Survivor, Yetenek sizsiniz Türkiye gibi yarışma programları ile zirveye oturan TV8 yan ekran uygulaması ile özel anlamlar yüklüyor.

TV8 ekranlarında yayınlanan bu başarılı yarışmaların kamera arkası görüntülerini izlemek ve beğendiği yarışmacılara oy vererek onları desteklemek isteyen izleyici TV 8 yan ekran uygulaması sayesinde bunların hepsini gerçekleştirebiliyor. Özellikle Survivor yarışması için bu yan ekran uygulaması sayesinde yarışmacıların doğal hallerini gören seyirci oylarını da  buna göre kullanıyor.

- Advertisement -

Tavsiye :  Ketojenik Diyet Nedir? Nasıl Yapılır? Detaylı açıklama

Tv 8 yan ekran uygulmasını yapabilmek için İOS telefonlar için appstore ve android telefonlar için ise google play store’dan ücretsiz olarak indirilme imkanı vardır.

- Advertisement -

TV8 yan ekran uygulaması yüklenirken bazı durumlarda ilgisiz olan izinler istemesi kullanıcıların kafasını karıştırıyor. Bu istediği izinlerden dolayı telefonunuzda olabilecek güvenlik açığına neden olabilecek olan TV8 yan ekran uygulaması kurulum aşamasında resimlerinize ve mesajlarınıza ulaşmak için izin alıyor.  Böyle bir duurmla karşılaşmamk için TV8 yan ekran uygulamasının d,ğer bir sorunu geçtiğimiz haftadan itibaren ücretli hale gelecek. 

Tavsiye :  Y Jenerasyon Erkekler Ne Demektir?

Kısacası TV8 yan ekran uygulaması için artık ücretli diyebiliriz. Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı yan ekran uygulamasından gelen gelirin tamamını işitme engelli vatandaşların eğitimlerine harcanacağını söyledi. Böyle güzel bir duyarlılığın altına imza atan Ilıcalı bu zaman kadar olan başarısını da buna borçlu olduğunu düşünüyoruz.

Survivor Oy Kullanma Nasıl Olur;

Uygulama açılış ekranında doğrudan yarışmacıların profilleri listenecektir.
Oy verme istediğiniz kullanıcının üzerine dokunun
 Açılacak pencerede “uygulama ile oy ver”butouna dokunun.
TV 8 yan ekranın oy kullanma bedeli 2,69 TL olarak belirlenmiştir. 

 

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin

- Advertisement -

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.