Ana sayfa Teknoloji TV8 Yan Ekran Uygulaması indirme ve Survivor Oy Kullanma Rehberi

TV8 Yan Ekran Uygulaması indirme ve Survivor Oy Kullanma Rehberi

TV 8'i akıllı telefonlarınızdan izlemek için cihazın yan ekran uygulamasını indirebilirsiniz. uygulama aracılığı ile Survivor Oy Kullanma Rehberi hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

5
0

TV 8’i akıllı telefonlarınızdan izlemek için cihazın yan ekran uygulamasını indirebilirsiniz. uygulama aracılığı ile Survivor Oy Kullanma Rehberi hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir süre önce Acun Ilıcalı tarafından satın alınan TV 8, Türk televizyon tarihinin son yıllarda en büyük gelişim ve başarı gösteren kanallarındandır. Dizi ve haber bülteni yayınlamayan kanalda yalnızca yarışma ve talk show programları yer almaktadır. Gündüz saatlerinde ise çocuklara yönelik çizgi film yayınları yapan kanal Survivor gibi büyük bütçeli prodüksiyonlara da ev sahipliği yapmaktadır. Başarısını sürdüren kanalın sıkı takipçileri ise artık kanalı canlı olarak telefonlarından takip edebilecekler.

TV8 MOBİL UYGULAMASINI CİHAZINIZA İNDİRİN

Tv8, izleyicilerinin bir an olsun programlardan mahrum kalmaması adına mobil uygulamasını da kullanıma sundu. iOS ve Android cihazlardan indirilebilen uygulama aracılığı ile telefonunuzun yan ekran modundayken HD olarak izleme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Survivor yarışma programında eleme potasına kalan isimlerin SMS kodları ve potaya girenlere oy kullanmaya ilişkin tüm bilgiler de program aracılığı ile sunulmaktadır.

TV8 Yan Ekran App Store

TV8 Yan Ekran – Google Play

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here