Ana sayfa Teknoloji Tv 8.5 TiviBu Diğitürk Dsmart Ve Diğer Uydu Cihazlarında Kaçıncı Sırada? Şimdi...

Tv 8.5 TiviBu Diğitürk Dsmart Ve Diğer Uydu Cihazlarında Kaçıncı Sırada? Şimdi Öğren

Tv 8 kendi spor kanalıyla uydu cihazlarında yerini aldı. Tv 8.5 kanalının Dijitürk,D smart ve diğer cihazlarda frekansı 12346 olarak belirtildi.

4
0

Tv 8 kendi spor kanalıyla uydu cihazlarında yerini aldı. Tv 8.5 kanalının Dijitürk,D smart ve diğer cihazlarda frekansı 12346 olarak belirtildi.
Acun Ilıcalı’nın kanalı olarak bilinen Tv 8 kendi spor kanalıyla izleyiciye sunuldu. Uydu cihazlarında yerini alan spor kanalı için frekansları ayarlamak isteyen izleyici merakla programları beklemekte. Spor sevgisi bilinen Acun Ilıcalı kendi spor kanalını da açtı. Dijitürk, D smart ve diğer tüm uydularda yer alacak olan kanalın frekans ayarlarının ne olduğu merak konusu oldu. İşte kanalın frekans ayarları ve kaçıncı sıralamada yer aldığı;

Tv 8.5 in frekans ayarları

Uydu:Türksat 4A
Frekans:12346
Symbol Oranı:9.600
FEC: 3/4
Polarizasyon:Horizontol (Yatay)

Milli maşların ve NBA maçlarının yayınlanacağı program şimdiden en çok izlenen spor kanallarından biri olacak gibi duruyor. 2018 Dünya kupasında milli takımında maçları bu kanaldan yayınlanacak. Kanal D smart’ın 47.kanalında yer almaktadır. Dijitürkte ise 55.kanalda yer alan tv 8.5 yayınlayacağı maçlarla büyük bir kitleye sahip olacağa benziyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here