Ana sayfa Nedir Türkiye’de hangisi Diğerlerinden Daha Azdır?

Türkiye’de hangisi Diğerlerinden Daha Azdır?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programında sorulan 60 bin TL değerindeki soru dikkat çekti. Türkiye'de hangisi diğerlerinden daha azdır? sorusunun cevabı seyirci tarafından araştırılıyor.

4
0

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programında sorulan 60 bin TL değerindeki soru dikkat çekti. Türkiye’de hangisi diğerlerinden daha azdır? sorusunun cevabı seyirci tarafından araştırılıyor.

ATV ekranlarının sevilen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 7 Mart akşamı ekrana gelen yeni bölümde sorular arasında en çok dikkat çeken soru şu oldu:

Türkiye’de hangisi diğerlerinden daha azdır?

A) Adı “eli”yle biten il sayısı

B) Adı “Şehir”le biten il sayısı

C) Adı “man”la biten il sayısı

D) Adı “kale”le biten il sayısı

60 Bin TL değerindeki bu sorunun cevap ‘’D’’ şıkkı.

Bu soru ile karşılaşan yarışmacı Damla oldu. Damla, psikolojik danışmandır. Üniversite eğitimini yeni tamamlamış olan Damla, özel bir okulda psikolojik danışman olarak görev yapmaya başlamış. Yokluk içerisinde büyümüş olan Damla’nın konuşması milyonlara duygusal anlar yaşattı.

7 Mart 2020 tarihinde yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı olan Damla 60 bin TL değerindeki soruya gelmeyi başardı. Kenan İmirzalioğlu’nun sunumuyla ekranlara gelmeye devam eden Kim Milyoner Olmak İster? Yarışma programında sorulan 60 bin TL değerindeki soru son bölümde dikkati çeken soru oldu.

Kim Milyoner Olmak İster? Yarışma programına başvurular devam etmektedir. Başvurular değerlendirilmekte ve adaylar mülakata çağrılmaktadır. Yoğun bir ilgi gösterilen yarışma programı uzun süredir ATV ekranlarında yayınlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here