Ana sayfa Genel Turkcell Puanı İle Telefon Nasıl Alabilirim? Turkcell Puan Nasıl Biriktirilir?

Turkcell Puanı İle Telefon Nasıl Alabilirim? Turkcell Puan Nasıl Biriktirilir?

Turkcell puanı ile telefon almanız artık çok kolay! Sarı Kutu hediye kampanyası ile Turkcell kesintisiz müşterilerine yepyeni avantajlar sunuyor. Turkcell Puan ile nasıl telefon alınır ve puanlar nasıl biriktirilir? yazımızın devamından detayları öğrenin...

6
0

Turkcell puanı ile telefon almanız artık çok kolay! Sarı Kutu hediye kampanyası ile Turkcell kesintisiz müşterilerine yepyeni avantajlar sunuyor. Turkcell Puan ile nasıl telefon alınır ve puanlar nasıl biriktirilir? yazımızın devamından detayları öğrenin…
Turkcell’in müşteri  memnuniyetini  sağladığı Sarı Kutu hediye kampanyası devam ediyor! Müşteri avantajını hedefleyen ve müşterilerine teşekkür niteliğinde ki kampanyası Sarı Kutu, Turkcell puanı ile telefon alımınıda indirimliyapabiliyorsunuz. Sarı Kutu; Turkcell de hizmet alan müşterilerin turkcell’li olma zamanları ile aldıkları ürün ve hizmetlerin durumuna göre  Sarı Kutularına puanlar doldurarak avantajlar saçan bir kampanya.

Turkcell Puan Nedir? Nasıl Birikir

Turkcell’li kaldıkça kazandıran kampanya da Turkcell li kadığınız hergün için 1 puan kendiliğinden kazanıyorsunuz, Sarı Kutuya üye olduğunuzda da bu puan 10 olarak kutuya düşüyor. Hazır kartlı olanların ise Sarı Kutudan faydalanması için her ay en az 20 Tl lik kontur yüklemesi gerekiyor.

Faturalı ve faturasız hat kullananlar sarı kutu abonesi olarak her ay 49 TL’ye varan ödemelerinde 20 puan kazanacaklar. 50 ile 69 TL için 40 puan kazanırken 100 TL’ yi aştığınızda puan 80 TL’ ye ulaşıyor.  17.06.2016 tarihinden sonra ki 4.5 G’li olan aboneleri 500 puan kazanıyor.

Faturalı hat sahiplerinin ödediği tutarlar bir sonraki ayın 7’sinde Sarı Kutularına puan olarak yükleniyor. Hazır kartlıların ise kazandıkları puanlar her ayın başında Sarı Kutularına puan olarak yükleniyor.  Sarı Kutuya 2200’e ücretsiz mesaj göndererek katılabiliyorsunuz. www.Turkcell.com.tr adresinden de hesabım menüsünden Sarı Kutu avantaj ve hediyelerine ulaşabiliyorsunuz.

Sarı Kutu hediye kataloğunda yok, yok!.. Turkcell tarım Doktoru servis hediyesinden, BP’de yakıt hediyesine, Rezzan Kiraz Astroloji paketinden, Aylık sosyal indirimli intenet paketine, Turkcell ürün ve hizmetlerinden anında indirimlere kadar pek çok hediye mevcut. Sizde Sarı Kutunuzu sorguladığınızda kaç puan kazandığınızı ve hediyelerinizi seçebilirsiniz. İndirimli akıllı telefonlarınıza sahip olabilirsiniz. 
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here