Ana sayfa Teknoloji Turkcell Kampanyaları Neler? En Uygun ve Ucuz Tarife Hangileri

Turkcell Kampanyaları Neler? En Uygun ve Ucuz Tarife Hangileri

Türkiye'nin öncü operatör firması Turkcell'in kullandıkça kazandıran tarifeleri ve kampanyalari haberimizin detaylarında.

6
0

Türkiye’nin öncü operatör firması Turkcell’in kullandıkça kazandıran tarifeleri ve kampanyalari haberimizin detaylarında.

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin en başarılı firmalarından biri olan ve en çok kullanılan operatör firması haline gelen Turkcell, yaptığı kampanyalar ile de rakiplerine fark atıyor. Turkcell’in ekranlarda yayınlanan reklamları ise her zaman fenomen haline gelmiş ve akıllara kazınmıştı. Son yıllarda yaptığı kampanyalar ve kazandıran tarifeleri ile de en cazip operatör firmalarından biri haline geldi.

Siz de cebinize ve kullanım durumunuza en uygun tarife ve kampanyaların neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu haberimiz tam size göre. Her ihtiyaca uygun tarifeleriyle sizde kendinize uygun tarifeyi seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle gençlere özel tarifeleri ile dikkat çeken Turkcell, GNÇ tarifeleriyle de gençlerin en çok kullandığı operatör firmalarının başında yer alıyor.

DİKKAT ÇEKEN KAMPANYALAR

Turkcell’de bu ay Yeni Müşteri Hediye İntenet kampanyası 8 GB’lık hediyesi ile en çok tercih edilen kampanyaların başında yer alıyor.

Faturasız hatlara özel 30 TL’ye 150 TL veren Nar kampanyası

Faturalı hatlara özel Turbo 4GB kampanyası

Faturalı hatlara özel Platinum Mega 20 GB kampanyası hem ihtiyaca hem de her cebe uygunluğu en çok tercih edilen tarifelerdir.

Kampanyalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here