Ana sayfa Teknoloji Turkcell 29 Ekim Bedava Konuşma SMS ve İnternet Kampanyası

Turkcell 29 Ekim Bedava Konuşma SMS ve İnternet Kampanyası

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın gelmesi ile birlikte Turkcell müşterilerine bir sürpriz yaptı! Turkcell 29 Ekim Bedava Kampanyası ile bu ulusal bayramın keyfini yaşatıyor!

7
0

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın gelmesi ile birlikte Turkcell müşterilerine bir sürpriz yaptı! Turkcell 29 Ekim Bedava Kampanyası ile bu ulusal bayramın keyfini yaşatıyor!

Cumhuriyet’in Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından ilan edildiği 29 Ekim 1923 tarihinin anma gününe geldik. Bu özel günde gerçekleştirilen anma etkinlikleri ile Cumhuriyet’in önemi vurgulanmaktadır. Bu 29 Ekim’de ise Turkcell müşterileri çok özel bir sürpriz ile karşılaştılar! Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon kuruluşlarından birisi olan Turkcell’in hediye dakika, SMS ve intenet kampanyası müşterileri bir hayli sevindirdi!

29 EKİM’E ÖZEL PAKET!

Turkcell, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebeti ile müşterilerine; Turkcell operatörleri arasında kullanılabilecek 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB intenet paketi tanımladı. Ayrıca BiP uygulaması üzerinden kullanılabilecek 1000 dakika ile TV+’ın yanı sıra Fizy kullanımı hediye etti! Kampanya dahilinde tanımlanan hediye paket 30 Ekim 2017 09:00’a kadar geçerli olacak!

CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here