Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Türk Telekom Survivor Paketi ile Survivor Ücretsiz Oy Nasıl Verilir?

Milyonlarca kişi tarafından izlenen Survivor için Türk Telekom ayda 5 smsle sınırlı ücretsiz oy kullanım hakkı sağladı.

Milyonlarca kişi tarafından izlenen Survivor için Türk Telekom ayda 5 smsle sınırlı ücretsiz oy kullanım hakkı sağladı.
Tv8 ekranlarının en çok izlenen programlarından Survivor için Türk Telekom güzel bir kampanya başlattı. Survivor sevenleri ise bu kampanyaya oldukça ilgi gösterdi. Ekranların aksiyonu bol yarışması Survivor yayınlandığı ilk andan itibaren reyting rekorları kırdı.

Bu durumu fırsata çeviren Türk Telekom ise ilgi çekici bir pazarlama stratejisiyle piyasaya açıldı. Türk Telekom Survivor tarifesiyle bol konuşmalı ve intenet paketli bir tarife. Ayrıca tarifenin en cazip özelliklerinden biri ise Survivor da ayda 5 oy kullanım özelliği sağlaması.

Survivor tarifesi yalnızca ayda ücretsiz 5 oy kullanım hakkı sağlıyor. Kullandığınız diğer oylar ise tarifeniz üzerinden ücretlendiriliyor. Türk Telekom’un verdiği bu ayrıcalıklardan yararlanabilmek için öncelikle faturalı hattınız varsa SURVIVOR yazıp 5555 göndermeniz gerekiyor.  

- Advertisement -

Tarifeye geçiş yaptıktan sonra Türk Telekomun sağladığı ayrıcalıklardan da yararlanmaya başlıyorsunuz.  Eğer Türk Telekom hattınız yoksa öncelikle hat geçiş işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.

Türk Telekom Survivor paketi nedir? 

AVEA ile birleşen Türk Telekom, ünlü yarışma programının hayranlarına yönelik olarak bir paket hazırladı. Bu paket 1000 dakika her yöne konuşma, tüm operatörlere yönelik 1000 sms ve 4 gb intenet paketi içeriyor. Ayrıca Survivor 2017’de her ay 5 kez ücretsiz oy kullanma hakkını abonelerine veriyor. Bunun yanında 12 ay boyunca ücretsiz olarak Tivibu Go ve Türk Telekom müzik üyeliğine de hak kazanılmış oluyor.

Türk Telekom Survivor paketi ücreti ne kadardır? Taahhüt var mı? 

Survivor 2017 paketine abone olacak müşterilerin ayda 45 TL ya da 55 TL ücret ödemeleri gerekiyor. Buna göre farklı bir operatörden Türk Telekom’a geçiş yapan aboneler, 12 ay taahhüt vermek koşuluyla 45 TL karşılığında bu paketi alabiliyor. Türk Telekom aboneleri ise taahhüt şartı olmaksızın ayda 55 TL karşılığında pakete sahip olabiliyor.

Türk Telekom Survivor ücretsiz oy kullanma hakkı 

 Ayda 5 defaya kadar oy kullanmak ücretsiz olacakken, sonraki kullanımlarda standart şekilde 2,50 TL olarak ücretlendirilir. Ücretsiz oy kullanma hakkı her ayın 1’i ile 31’i arasında geçerli olup her ayın ilk gününde yenileniyor. Ayrıca Survivor ve O Ses Türkiye yarışmalarından özel görüntülere, hiçbir yerde olmayan içeriklere turktelekomtv8 intenet sitesi aracılığıyla ulaşmak mümkün oluyor.

Türk Telekom Survivor paketi nasıl alınır? 

Türk Telekom faturalı hat sahipleri için Survivor paketi almak son derece kolay oluyor. Faturalı hat sahipleri “SURVIVOR” yazarak 5555’e sms gönderdiklerinde bu tarifeye geçiş yapabiliyor. Farklı bir operatörden geçerek üye olacakların ise önce hat geçişlerini yapmaları ve bu sürede bayi ile iletişim halinde olmaları gerekiyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.