Ana sayfa Kimdir Tuğçe Kumral Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? Biyografisi ve Hakında Bilinmeyenler

Tuğçe Kumral Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? Biyografisi ve Hakında Bilinmeyenler

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Atışı kadrosuna yeni bir isim daha ekliyor. Ali Asaf'ın eski karısı olan Aslı karakterini canlandıran Tuğçe Kumral Kimdir izleyici tarafından merak ediliyor.

5
0

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Atışı kadrosuna yeni bir isim daha ekliyor. Ali Asaf’ın eski karısı olan Aslı karakterini canlandıran Tuğçe Kumral Kimdir izleyici tarafından merak ediliyor.

Yeni sezon dizilerinden biri olan ve oldukça sevilen Kalp Atışı Show Tv ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Kalp Atışı dizisinde pek çok sevilen oyuncu da yer almaktadır. Birçok dizide başrolde oynayan ve sevilen oyuncuların yer aldığı diziye yeni isimler de dahil olmaktadır. Sevilen oyuncu Ali Asaf’ın başrolünde yer aldığı dizi de Ali Asaf’ın eski karısı rolünde oynayacak bilindik bir isim daha kadroya katılıyor. 

Kalp Atışı dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. Fragmana göre dizide yer alan Ali Asaf’ın eski karısı ortaya çıkmaktadır. Eski karısı Aslı karakterine can veren isim ise Tuğçe Kumral oldu. Tuğçe Kumral ismini daha önce nerelerde gördüğümüz ise izleyicinin merak ettiği konulardan biri oldu. 

Tuğçe Kumral Kimdir? Hangi Dizilerde Rol Almıştır?

Tuğçe Kumral 1983 doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun olmuş ve şimdiye kadar pek çok dizide rol almıştır. Bu diziler şunlardır; Bu Kalp Seni Unutur Mu?, Eski Hikaye, Yasak, Asla Vazgeçmem olmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here