TRT 1’in yeni dizisi Teşkilat’ın nerede çekildiği izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Sizler için Teşkilat dizi seti ve çekim yerlerini araştırdık.

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Teşkilat dizisi için hazırlıklar başladı. Tims&B Production tarafından hazırlanan diziyi Yağız Alp Akaydın yönetiyor. Edinilen bilgiye göre dizinin ilk 3 bölüm çekimleri tamamlandı. İlerleyen süreçte de TRT 1 fragmanlarının yayınlanması bekleniyor.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal’ın yer aldığı Teşkilat dizisinde, MİT ekibi üyelerinin yaşadığı zorluklar ve verdikleri mücadele anlatılacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Nihat Altunkaya, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman ve Mesut Akusta gibi ünlü isimler de yer alıyor.

Teşkilat dizisi nerede çekiliyor?

TRT 1’in yeni dizisi Teşkilat için Ankara’da bir set kuruldu. Dizinin çekimlerinin neredeyse tamamı Ankara’da devam edecek ve burada MİT binalarına benzeyen özel bir platoda yapılacak. Daha önce Behzat Ç dizisinde olduğu gibi Teşkilat dizisinde de Ankara’nın birçok simgesine yer verilecek. Bunun yanında 15 Temmuz Milli Mücadele Meydanı, yani eski adıyla Kızılay Meydanı’nda da çekimler gerçekleşecek. Ankara’nın yanı sıra bazı sahnelerin Kırıkkale ve Eskişehir’de yapılması planlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here