Ana sayfa Genel The Walking Dead 9. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! The Walking Dead...

The Walking Dead 9. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! The Walking Dead 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Hayranlıkla takip edilen dizi The Walking Dead 9.sezonu ile sevenlerine buluşuyor. Dizinin yeni sezon yayın tarihi belli oldu. The Walking Dead 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte tüm detaylar.

5
0

Hayranlıkla takip edilen dizi The Walking Dead 9.sezonu ile sevenlerine buluşuyor. Dizinin yeni sezon yayın tarihi belli oldu. The Walking Dead 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte tüm detaylar.

Dünyaca ünlü, sevilen dizi The Walking Dead 9. sezon ile sevenleriyle buluşuyor. Merakla beklenen yeni sezonun gösterim tarihi belli oldu. Hikâyesi, Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard ‘ın aynı adlı çizgi romanına dayanmaktadır. Dizinin başrolünde, geçirdiği bir kaza sonrası girdiği komadan beklenmedik biçimde uyanan ve artık tüm dünyaya George A. Romero’nun korku filmlerindeki zombileri andıran etobur “aylaklar”ın egemen olduğunu keşfeden şerif yardımcısı Rick Grimes rolüyle Andrew Lincoln yer almaktadır. Grimes, bulunduğu hastahaneden ayrılarak, ailesini bulmak için yola koyulur ve yol boyunca, bu yeni dünya düzeninde sağ kalmayı başarabilmiş ve kendisi gibi yaşam savaşı veren diğer birçok kişiyle karşılaşır ve yola onlarla devam ederek, kendi grubunu oluşturur. 31 Ekim 2010 yılında başlayıp, heyecanlı konusu ve kaliteli  oyuncu kadrosuyla ününü dünyaya yayan dizi 7 Ekim’den itibaren 9. sezonuyla takipçilerinin karşısına çıkacak.

The Walking Dead’in yeni sezonu önceki sezonlarda da olduğu gibi 2 parça halinde yayınlanacak toplam 16 bölümden oluşuyor. İlk 8 bölüm 7 Ekim’den itibaren, ikinci 8 bölüm ise Şubat 2018’den itibaren FX ekranlarda olacak.

8. SEZON ÇEKİMLERİNDE ÜZÜCÜ OLAY

The Walking Dead’in 8. sezonu daha başlaman üzücü olaylarla anılan bir sezon oldu. AMC‘nin sevilen zombi dizisi The Walking Dead‘in 8. sezon çekimleri sırasında üzücü bir olay meydana geldi. Georgia’da kurulan sette; tehlikeli sahnelerden birinin çekimi sırasında dublör ekibinde yer alan John Benecker,6 metre yükseklikteki bir balkondan düşmesi sonucu geçirdiği ağır baş yaralanması sonucu hayatını kaybetti. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here