Ana sayfa Genel Telegol hangi kanalda yayınlanmaya devam edecek?

Telegol hangi kanalda yayınlanmaya devam edecek?

Futbol severlerin beğenerek takip ettiği telegol Hangi kanalda yayınlanacak? Bir süre önce ekranlara veda eden Telegol tekrar ekranlara dönecek mi? İşte ayrıntılar...

8
0

Futbol severlerin beğenerek takip ettiği telegol Hangi kanalda yayınlanacak? Bir süre önce ekranlara veda eden Telegol tekrar ekranlara dönecek mi? İşte ayrıntılar…

2001 yılında Star Tv de ekranlara merhaba diyen Telegol, Serhat Ulueren sunuculuğunda devam ederken bir süre önce ekranlara vesa etmişti. Sevenmlerin üzüntüsüne neden olan Telegol artık yeni kanalında kaldığı yerden devam edecek. Peki, Telegol hangi kanalda yayınlanacak? 

2014 yılından itibaren Ethem sancak’ın sahipliğind eolan 360 televizyon kanalında pazar ve pazartesi akşamlarının heyecanla beklenen fubol yorumuna dayalı konularıyla futbolseverlerin karşısında olan telegol artık TGRT ekranlarında olacak. Sevenlerini artık TGRT ekranlarında ağıralayacak olan telegol ekibinde değişiklikler oldu mu merak konusu olmaya başladı. 

Yeni Yorumcular Kimler?

Telegol programının kanalı değişti, ancak ekip aynı kadro olarak devam edecektir. Engin Verel, Ümit Karan ve Adnan Aybaba futbolda yaşanan tüm detayları birlikte masaya yatıracak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here