Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Telefona Gelen Mesaj Başkasına Nasıl İletilir ?

Telefona gelmiş olan bir mesajı bir başka kişiye doğrudan iletmek için yapılması gerekenlere makalemizden erişebilirsiniz.

Telefona gelmiş olan bir mesajı bir başka kişiye doğrudan iletmek için yapılması gerekenlere makalemizden erişebilirsiniz.

Teknolojik gelişmelerle birlikte dakikalar gerektiren işlemler artık saniyeler içerisinde yapılabilmektedir. Üstelik sadece birkaç dokunuş ile çok uzun bir metni bile bir kişiye gönderebilirsiniz.

Cep telefonuna gelen bir mesaj başka bir kişiye kolaylıkla iletilebilmektedir. Bu noktada gelen bir mesajı bir başkasına iletmek için yeniden yazmaya gerek yoktur. Gelen bir mesajı iletme işlemi genellikle bankacılık işlemlerinde yapılmaktadır.

- Advertisement -

Bankalar bazen kredi kartı taksitlendirme işlemi için gelen bir mesajın bankaya yeniden iletilmesini isteyebilir. Bu bir anlamda bankanın onay alma işlemidir. Bu işlemi gerçekleştirirken not almak yerine kolaylıkla saniyeler içerisinde mesajı iletebilirsiniz.

GELEN BİR MESAJI İLETME İŞLEMİ NASIL YAPILMAKTADIR?

İletmek istenilen mesaj açıldıktan sonra mesajın üzerine uzun süre basılı tutulması gerekmektedir. Daha sonra ise menüden iletilecek metine birkaç saniye dokunduktan sonra küçük bir menü açılacaktır. Küçük menüden ilet seçeneğine tıklanmalıdır. Daha sonra mesaj aynı şekilde boş bir kimseye gönderiliyormuş gibi bir ekranla karşı karşıya geleceksiniz. Böylelikle istenilen kişiye gerekli mesaj gönderilebilecek ve bu işlemi saniyeler içerisinde gerçekleştirebileceksiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.