Ana sayfa Teknoloji Teknoloji devi Apple’dan iOS 11.1 Güncellemesi ile Gelecek Yeni Emojiler

Teknoloji devi Apple’dan iOS 11.1 Güncellemesi ile Gelecek Yeni Emojiler

Apple'nin iPhone X sonrası kullanıcılarına büyük sürprizi IOS 11.1 kısa süre sonra yayınlanıyor. O güncellemeyle birlikte gelecek yeni emojiler ve güncelleme detayları.

3
0

Apple’nin iPhone X sonrası kullanıcılarına büyük sürprizi IOS 11.1 kısa süre sonra yayınlanıyor. O güncellemeyle birlikte gelecek yeni emojiler ve güncelleme detayları.

Teknoloji devi Apple, kısa süre önce IOS 11.1 sürümünü kullanıcılarına kısa süre sonra yayınlamaya hazırlanıyor. Gelen bu güncellemeyle birlikte en büyük değişikliklerin emojiler konusunda olacağı belirtiliyor. Bir sonraki haftadan itibaren artık IOS 11.1 Beta 2 ile bütün kullanıcılar yeni emojilere erişim sağlayabilecek.

APPLE YENİ EMOJİLERİ GÖSTERDİ

Unicode 10 parçası olarak tanıtılacak yeni emojiler sadece IOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılacak. Güncelleme iPhone 5S ve üzerindeki cihazlar için yayınlanacak ve yeni güncelleme için teknoloji severler şimdiden heyecanlanmış durumda. Emoji sayısının artmasıyla birlikte artık daha etkili ve daha eğlenceli bir şekilde iletişim kurulabilecektir.

iPhone X tanıtımı yapıldıktan sonra Apple’nin IOS 11 Beta güncellemesinin yayınlanması beklenmekteydi. Nihayet o güncellemeyle birlikte gelecek yeni emojilerin arasında vampir, kızgın surat, kalpler, zürafa, zebra, atkı, bere ve peri yer alacaktır.

PERFORMANS ARTIŞI BEKLENİYOR

IOS 11 güncellemesiyle birlikte özellikle de iPhone 6 cihazlarında bir yavaşlama söz konusu olmuştu. Ancak Apple’nin yayınlayacağı bu güncellemeyle birlikte cihazın performansında da belirgin bir artış görülmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here