Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Tek Yürek neden final kararı aldı? Tek yürek dizisi bitiyor mu? Final ne zaman?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tek Yürek dizisinin final yapacağı haberi sosyal medya üzerinde yayıldı. Peki Tek Yürek Dizisi Neden Final Yapıyor? İşte 22. Bölümünde final yapacak olan dizi hakkındaki ayrıntılar…

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tek Yürek dizisinin final yapacağı haberi sosyal medya üzerinde yayıldı. Peki Tek Yürek Dizisi Neden Final Yapıyor? İşte 22. Bölümünde final yapacak olan dizi hakkındaki ayrıntılar…

Tek Yürek Dizisi Neden Final Yapıyor?

Eslem Akar, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever gibi oyuncuların kadrosunda bulunduğu Tek Yürek dizisinde kötü haber geldi. Dizinin 22. Bölümünde final yapması kararı alındığı izleyicilere duyuruldu.

Degas Film tarafından ortaya konan dizinin senaryosunu Meriç Demiray, Banu Tezcan ve Elif Asıl Kefeli yazıyorlardı. Dizinin yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin ve Nevzat Coşkun üstlenmişlerdi.

Dizinin konusuna genel olarak bakıldığında Kanada’da buz hokeyi takımını çalıştıran Halit’in eşini bir kazada yitirmesi ve İstanbul’a yerleşmesi ile birlikte Zeytinbunu Belediyesi’nin buz hokeyi takımını çalıştırmaya başlaması üzerine kurulu bir hikaye karşımıza çıkıyor.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizinin final yapacağı haberi yayılırken, dizinin izleyicileri de üzüntülerini dile getiriyorlar. İzleyiciler dizinin neden final yaptığını araştırıyorlar.

Neden Final Yapıyor?

Dizinin önemli oyuncularından Hilmicem İntepe ve Anıl Tetik’in askere gidecek olması dizinin çekimlerini epey aksatacak gibi görünüyordu. Diğer yandan TRT 1 ekranlarında sonraki sezonda yine spor ağırlıklı olarak yayınlanacak diziler, hikayede sona gelinmiş olan Tek Yürek dizisinin bitmesinin yolunu açmış gibi görünüyor.

Zaten hikayesinde artık daha fazla ilerleme gösterilememesi, son haftalarda izleyicilerin dikkatini çekmişti. Şimdilerde ise dizinin final yapma kararı geldi. Dizinin 4 Temmuz tarihinde yayınlanan bölümünde reyting skorlarına bakıldığında totalde 2.12 reyting alırken, ab grubunda 2.45 reyting elde ettiği görüldü.

Bu reyting değerleri beklentiyi karşılamadı ve doğal olarak dizinin final yapması kararı alındı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.