Ana sayfa Kimdir Tansu Biçer Kimdir? Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Kemal Dikkatleri Üstüne Çekti!

Tansu Biçer Kimdir? Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Kemal Dikkatleri Üstüne Çekti!

Dizi serüvenine yeni katılan Ufak tefek Cinayetler, ilk bölümü ile ekranlara gelmeye başladı. Dizinin oyuncularından olan Kemal(Tansu Biçer) kimdir?

6
0

Dizi serüvenine yeni katılan Ufak tefek Cinayetler, ilk bölümü ile ekranlara gelmeye başladı. Dizinin oyuncularından olan Kemal(Tansu Biçer) kimdir?

Star Tv ekranlarına geçtiğimiz hafta ilk kez merhaba diyen dizi, Ufak Tefek Cinayetler, ilk bölümü ile izleyicinin dikkatini çekti. Dizinin oyuncuları ve geçtiği ortam farklı gelen Ufak tefek cinayetler, oyuncu kadrosunu gittikçe genişletiyor.  

 Diziye Komiser Kemal olarak giren ve ilk bölümünden itibaren çok sevilen Tansu Biçer, kaliteli ve özgün oyunculuğu ile büyük beğeni topluyor. Büro başkomiseri Kemal, yardımcısı Derya ile birlikte olan bir olayın detaylarına inerek açığa çıkaramaya çalışır. Hatta bu olayın adı “Sarmaşık Vakası” olarak söylenir. Dizinin karakterlerinden olan Başkomiser kemal, diziye gittikçe alışacak ve renk katacak. Komiser Kemal’e hayat veren oyuncu Tansu Biçer’dir. 

Başrollerini Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Gökçe Bahadır paylaşıyor. 4 arkadaşı hayatını konu alan dizide he rbölüm yepyeni ve değişik olaylar ve sürprizler yer alacak. Her dakikası yeni bir olaya sahne olan dizide birbirinden başarılı diğer oyuncular yer almaktadır. Bunlardan birisi başkomiser Kemal rolüyle Tansu Biçer’dir. Dizinin emniyet kısıyla ilgilenen başkomiser Kemal, dizinin kilit yerinde bulunuyor. 

TANSU BİÇER (KOMİSER KEMAL) KİMDİR? 

 Tansu Biçer 1978 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Oyunculuk hayatına ilk kez GönülYarası dizisiyle başladı. Sonrasında yapımcılar tarafından oyunculuğu beğenilen Biçer, Türkiye’de çeşitli önemli sayılacak dizilerde rol aldı. Güçlü performansını hiç esirgemediği için izleyiciler Tansu Biçer’i çok sevdi. Dizide Komşser Kemal’e eşlik edecek olan oyuncu Hayal Köseoğlu olacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here