Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Survivor Sema Apak Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi ve Rol Aldığı Yapımlar

Survivor’da sakatlanan Sema Apak’ın durumu ciddiyetini korurken son zamanlarda sağlığı iyiye gidiyor. Oyuna geri dönebilecek mi?

Survivor’da sakatlanan Sema Apak’ın durumu ciddiyetini korurken son zamanlarda sağlığı iyiye gidiyor. Oyuna geri dönebilecek mi?
Fenomen program Survivor’un yarışmacıları hakkında bilgi edinmek isteyen izleyicililerin sayısı gitgide artmakta. En çok aratılan yarışmacılar içerisinde Sema Apak’ta var. Çok başarılı, azimli, hırslı ve çevik olan Sema Apak uzun bir süre önce bacağından sakatlanmıştı.

Apak’ın bacağının durumu seyircilerin merak ettiği mühim bir konu oldu. Sema Apak 1 ay süren sakatlığından sonra nihayet oyunlara dönüyor. Artık onu oyunlarda görebileceğiz.

Survivor Sema Apak Kimdir? Sakatlığı Hakkında Son Durum ile ilgili görsel sonucu

- Advertisement -

Peki, başarılı yarışmacı Sema Apak kimdir? Kaç yaşındadır?

1985 Bursa doğumlu olan Apak (31)169 boyuna ve 54 kilo ağırlığa sahiptir, 400 metre engelli yarışlarıyla tanınmış kısa mesafeci Milli atlet Apak, geçmiş yıllarda heptatlon branşında boy göstermişti Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunlarında 4×400 metre bayrak yarışında yarışma hakkını yakaladıktan sonra bu branşta en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara’da yapılan yarışta 56.62 saniye ile elde etti.

2004 Atina Olimpiyat Oyunlarında bronz madalya alan Türk çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile evlenen Sema Apak’ın evliliğinden bir oğlu bulunmakta.
 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.