Ana sayfa Genel Şu an saat kaç 29 Ekim 2018 Pazartesi saatler geri alındı mı...

Şu an saat kaç 29 Ekim 2018 Pazartesi saatler geri alındı mı otomatik güncelleme nasıl yapılır

Türkiye'de kış saati uygulamasının resmi olarak ertelenmesinden sonra birçok kişi şu an saat kaç, 29 Ekim'de saatler geri alındı mı merak etti.

5
0

Türkiye’de kış saati uygulamasının resmi olarak ertelenmesinden sonra birçok kişi şu an saat kaç, 29 Ekim’de saatler geri alındı mı merak etti.

Bugün Türkiye gündemini bir hayli karıştıran kritik bir sürece girildi. Türkiye’de yaz ve kış saati uygulamasına ilişkin erteleme kararı Bakanlar Kurulu kararı ile Resmi Gazete’de yayınlandı. Bu karar ile saatlerin geri alınması 1 sene sonraya ertelenirken, birçok kişi bu durumdan habersiz kalınca karışıklıklar da yaşanmaya başladı. Bazı telefonlar bu geri alma işlemini otomatik olarak gerçekleştirirken bazıları ise yapmadı.

SAATLER NE DURUMDA?

Bugün saatler geri alınmadı. Yalnızca Android akıllı telefon kullanıcılarının telefonları saatleri otomatik olarak geriye aldı ancak iOS cihazlar saatleri geriye almadı. Saatler konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsanız TRT’nin resmi web sitesinden saati kontrol edebilirsiniz ve hatalı saatlerinizin güncellemesini yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here