Ana sayfa Teknoloji Steam’de Cadılar Bayramı Oyun İndirimleri Devam Ediyor Dead By Daylight, Limbo, Prey

Steam’de Cadılar Bayramı Oyun İndirimleri Devam Ediyor Dead By Daylight, Limbo, Prey

Oyun oynamayı sevenler için Cadılar Bayramı'na özel indirimler başladı. Korku oyunları dahil olmak üzere çeşitli oyunlarda ?'a varan indirimler devam ediyor.

8
0

Oyun oynamayı sevenler için Cadılar Bayramı’na özel indirimler başladı. Korku oyunları dahil olmak üzere çeşitli oyunlarda ?’a varan indirimler devam ediyor.

Cadılar Bayramı’na özel yapılan indirimler devam ediyor. Oyun oynamayı sevenleri için Steam intenet sitesinde korku oyunları dahil her çeşit oyunlarda % 90’a varan indirimler yapıldı.

Halloween kategorisi içinde yer alan onlarca oyun için büyük indirmler var. Mesela Doom oyununa yapılan indirim %33, Prey oyununa % 25, Dead By Daylight oyununa ise %50 indirim uygulanmaktadır.

Bu oyun alışveriş sitesine girdiğinizde büyük puntolarla yazılı Cadılar Bayramı linkini tıkladığınızda bu güne özel yapılan tüm indirimli ürünleri bulabileceksiniz. Sadece tek bir kategoride değil bütün oyun çeşitlerinde değişik oranlarda indirim yapılmakta. Cadılar Bayramı’na özel yapılan bu indirim 1 Kasım 2017 Çarşamba saat 20.00’a kadar devam edecektir. Oyun oynamayı seviyorsanız bugüne özel kampanyadan faydalanarak indirimli oyunlar alabilirsiniz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here