Ana sayfa Kimdir Star Tv Kadınca Programının Sunucusu Özlem Denizmen Kimdir?

Star Tv Kadınca Programının Sunucusu Özlem Denizmen Kimdir?

Özlem Denizmen başarılı bir iş kadını, şimdilerde Star TV'de KADINCA isimli TV programını sunuyor.

7
0

Özlem Denizmen başarılı bir iş kadını, şimdilerde Star TV’de KADINCA isimli TV programını sunuyor.

Türkiye’de ki başarılı kadınlardan biri olan Özlem Denizmen, her pazar saat 10:00 da Star TV’ de KADINCA adlı programı sunmakta. 

Kadınca programında kadınlara yönelik herşey konuşuluyor. Eğitim, sağlık, güzellik, spor, finans bu konuların yalnızca birkaçı. Özlem Denizmen’e de bu yakışırdı. Kendisini her konuda geliştirmiş bir kadına ancak konuşulacak konuları bu kadar geniş bir program yaraşırdı.

Özlem Denizmen KADINCA Programında konuklarda ağırlamaktadır. Konuklar genel olarak o günün konusunda bilgi sahibi olan kişiler oluyor, avukatlar, psikologlar, diyetisyenler gibi.

Özlem Denizmen başarılı bir eğitim ve  kariyer hayatına sahip. Özlem Denizmen hayatını eğitime adamış bir insan  lisans eğitimini  New York’da  bulunan Conell Üniversitesi Entüstri İşletmeciliği bölümünde tamamlamıştır. Lisans eğitimi bittikten sonra yüksek lisans eğitimini başlatmış. MIT Sloan School of Management  ( işletme okulu) finans bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır.

Özlem Denizmen tüm bunlara ek olarak Stanford Etkileme Teknikleri eğitimi almış, GE Crotonville Merkezinde liderlik eğitimi, Harvard Business School da ileri seviye yönetim eğitimlerini almıştır.

Özlem Denizmenin başarılı bir iş hayatı olmuştur. 1994 yılında Amerika da finansal analist olarak Merrill Lynch yatırım Bankası’nda başlamıştır. Türkiye de ki iş hayatına ise Garanti Yatırım Bankası’nda başlamıştır. 2000 yılına kadar Garanti Bankası’nda çalışan Özlem Denizmen 2000 yılında Doğuş Grubuna geçmiştir ve burada Strateji Bölüm Başkanlığı görevini üstlenmiştir. Özlem Denizmen Doğuş Grup içersinde bütçe planlama, iş geliştirme, yatırımcı ilişkileri üzerine çeşitli görevlerde bulunmuş ve çalışmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here