Ana sayfa Teknoloji Sony Xperia XZ Premium İçin Android Oreo Güncellemesi Yayınlandı!

Sony Xperia XZ Premium İçin Android Oreo Güncellemesi Yayınlandı!

Sony bugün erken saatlerde resmi hesaplarından yapmış olduğu bir açıklama ile Xperia XZ Premium modeli için Android Oreo güncellemesinin geldiğini duyurdu.

4
0

Sony bugün erken saatlerde resmi hesaplarından yapmış olduğu bir açıklama ile Xperia XZ Premium modeli için Android Oreo güncellemesinin geldiğini duyurdu.

Sony bugün yapmış olduğu duyuruda Xperia XZ Premium modeli iin Android Oreo güncellemesinin uygulanmasına başladığını duyurdu. Yeni güncelleme ile birçok özelliğin aktif olacağı biliniyor. Xperia XZ Premium kullanıcıları telefonalrına gelecek olan bildirim ile Android Oreo sürümüne geçebilirler. Adroid Oreo ile gelen özelliklerden bahsedecek olursak. 3D Creator özelliği ile kullanıcılar yüzünü, kafasını ve nesneleri 3D olarak taramanızı ve 3 boyutlu oluşturmanızı sağlıyor. Böylelikle fotoğraflarınızı 3 boyutlu bir şekilde dilediğiniz platfromda paylaşabilirsiniz. Ayrıca Predictive Camputer yani smile özelliği ile fotoğraf çelmek istediğiniz anda gülümseminizi yakaladığınız anda denklanşöre basmanıza gerek kalmadan gülümsenizi yakayıp otomatik olarak fotoğraf çekilmesini sağlıyor. Böylelikle hiçbir fotoğraf karesini kaçırmadan yakalamış oluyorsunuz. 

Uygulama menüsüne uzun basarak işlem yapcağınız menülere kısa yoldan ulaşma imkanı sağlayan yeni güncelleme Android Oreo otofokus patlama ile hareketsiz nesnelerin bulanık olmayan çekimler için odaklanır yakalar. Yeni güncelleme ile Sony Xperia XZ Premium kullanıcıları tarafından beğinilip beğenilmeyeceği merak konusu. Çünkü birçok kullanıcı alışkın olduğu sürümden başka bir sürüme geçmek istemez. Buna en yakın zamanda IPhone için gelen yeni güncelleme ile gördük. Sony yapmış olduğu bu güncelleme ile nasıl bir geri bildirim alacak kullanıcıların yorumları dahilinde bu belli olacak. Özellikler itibariyle değişiklier oldukça fazla gibi görünüyor. Sony bugün resmi blog’undan yapmış olduğu açıklama ile bunu duyurdu ve şimdi telefonlara güncelleme gelerek yeni sürümün nasıl bir geri bildirim alacağı merak ediliyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here