Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Sony Channel Digiturk Dsmart ve Uydu Cihazı Kanal ve Frekans Bilgileri! İşte Yeni Dizi Kanalı!

Teknoloji devlerinden Sony, “Sony Chanel” isimli televizyon kanalı açmaya karar verdi.

Teknoloji devlerinden Sony, “Sony Chanel” isimli televizyon kanalı açmaya karar verdi.

 Planet kanalları üzerinden yayın hayatına başlayak olan Sony Channel’inTürkiye’deki izleyilerden büyük ilgi görmeyi bekliyor. Türkiye’de de severek izlenen yabancı dizileri yayınlamaya başlayacak olan kanal Dıgıtürk, D Smart ve uydu yayınlarından izlenebilecek.

İzleyiciye şifresiz, Türkçe dublajlı yepyeni bir eğlence kanalı sunmayı hedefleyen Sony Chanell, kısa bir sürede izleyenlerin dikkatini çekebilecek içeriğe sahip.7’den 70’e her yaş grubundan izleyici kitlesine hitap etmeyi hedefleyen eğlence kanalı,Türkiye’de televizyon yayıncılığını bir üst sıraya çıkarmayı hedefliyor.

- Advertisement -

Dünya’da en çok seyredilen dizilerin yanı sıra pek çok ödüllü filmi de izleyici ile buluşturacak olan Sony Chanell, Dünya da 70’den fazla ülkede televizyon izleyicileriyle buluşacak.

Sony Channel Kanalında yayınlanması planan düşülünen diziler ise şöyle;

Vikings, The Mentalist,Gotham,Arow,Fargo,Flash,Damages,Blacklist,Pretty Little Lears,Helix,Justified,Outsiders,Fringe,The Art of More ve Person of Interest gibi sevilen bir çok dizi yer alacak. Dizi sevenlerini çok mutlu edecek olan kanal Sony Channel, Türkiye’de yayın hayatında yapacağı yeniliklerle Türk televizyonlarında önemli bir yere sahip olacağa benziyor.

Sonny Channel Türkiye Frekans Bilgileri

Frekans         :  11558

Polarizasyon :   Dikey (Vertical)

Symbol Rate :   30000

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.