Fox TV kanalında yakın zamanda yayınlanmaya başlayacak olan Son Yaz dizisinin nasıl bir reyting oranına sahip olacağı merak içerisinde bekleniyor. Yeni yayın hayatına başlayacak olan dizinin birden fazla güçlü rakibi bulunuyor. Bu güçlü rakiplerin arasından başarıyla çıkabilecek mi yoksa yayın hayatına erkenden son mu vereceği merakla bekleniyor.

Fox TV ekranlarında merakla beklenen yeni dizi “Son Yaz” ın çıkış tarihi belli oldu. Sonyaz dizisi 1 Ocak Cuma akşamı ekrana gelecek ve ilk bölümü gösterilecek. Dolayısıyla 2021’den itibaren ilk yayın hayatına başlayan dizi “Son Yaz” dizisi olacak.

Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosu ve teması da oldukça iddialı görünüyor. Bu dizinin yayınlanacağı gün rekabet edeceği diziler oldukça önemlidir. Çünkü yeni başlayan bir dizi ve bu dizilerle reyting savaşı verecek. Cuma günleri yayın hayatına başlayacak olan dizinin ise çok güçlü rakipleri bulunuyor.

Son Yaz dizisi reyting sonuçları nasıl?

O3 Medya’nın yapımcılığında, yönetmen koltuğunda Burak Arlıer’in, başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan ve Funda Eryiğit’in bulunduğu dizi, Cuma akşamları izleyicilerin karşısında olacak. Son Yaz dizisi 1. bölümü ile 1 Ocak 2021 Cuma günü ekranlarda olacak. FOX TV’de çocukluk dizisi yerine başlayacak olan Son Yaz dizisinin reyting sonuçları, Cuma günü yeteri kadar izlenip izlenmeyeceği gibi sorular merak konusu oldu.

Son Yaz dizisi 1. bölüm reytingleri 1 Ocak cuma

Son Yaz dizisi çok zor bir gün olan Cuma günü yayına başlayacak. Cuma günleri birbirinden favori diziler yer almaktadır bu bakımdan yeni yayın hayatına başlayacak olan dizi için zor bir gün olacak. TV 8 ekranlarında Kırmızı Oda, Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar, ATV ekranlarında Hercai, TRT 1 ekranlarında Payitaht Abdülhamid, Star TV’de Akrep, Show TV Ramo dizileri sıralamalarda kıyasıya mücadele etmektedir. Fox TV’de ise geçen haftalarda Çocukluk dizisi yer almaktaydı. Reytingleri düşmeye başlayan Çocukluk dizisi yayından kaldırıldı ve yerine Son Yaz dizisi başladı.

Son Yaz dizisi izlenir mi tutulur mu?

Son Yaz dizisinde çok başarılı ve yetenekli oyuncular bulunuyor. Son Yaz dizisinin oyuncu kadrosuna bakıldığında Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan gibi oyuncular rol almaktadır. Umuyoruz ki böyle güçlü bir oyuncu kadrosundan oluşan diziyi destekleyen güçlü bir yapım olmuştur. Bazı diziler yılın ilk gününde gösterilmeyebilir. Bu nedenle, Son Yaz dizisinin reytingleri iyi bir başlangıca olanak verirse ​ Cuma günlerinin vazgeçilmez dizisi olabilir. Ancak uzun zamandan beri başarılı reytinglerle dikkatleri üzerine çeken Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Ramo ve Hercai gibi diziler, Cuma günü reytinglerinin sahibi olmuş durumda. Bu sebeple Son Yaz dizisinin ilerleyen zamanlarda izlenme oranlarına bakarak yayın hayatına devam edip edemeyeceğini göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here