Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Snapchat Gözlükleri Satışa Sunuldu Gözlükler Video Kaydı Yapabiliyor

Son yıllarda çok fazla kullanılan uygulamalardan biri olan Snapchat’te iş iyice ilerledi. Snapchat gözlükleri piyasaya sürüldü.

Son yıllarda çok fazla kullanılan uygulamalardan biri olan Snapchat’te iş iyice ilerledi. Snapchat gözlükleri piyasaya sürüldü.
En fazla 10 saniyelik fotoğraf ya da videoların atıldığı bir uygulama olan Snapchat bu olayı iyice büyüttü ve Snapchat Gözlükleri piyasaya çıktı.

Arkadaşlarını hatta kullanıcı adını bildiğin herkesi ekleyebildiğin,yazışabildiğin,fotoğraf veya video atabildiğin bu uygulamada her şey anlık. Bu yüzden insanların ilgisini çeken Snapchat son yıllarda en çok kullanılan uygulamalardan biri oldu.

Birbirine anlık fotoğraflar attığın hatta shop uygulamasıyla şekilden şekile girdiğin uygulamada herkesin görebileceği paylaşımların yanında sadece görmesini istediğiniz kişiye de istediğiniz mesajı göndemeniz mümkün.Genelde fotopraf ve video atılan uygulamanın gözlükleri çıktı.

Özellikleri Ne?

Popüler uygulama için yapılan gözlük bluetooth ile telefona bağlanmakta.Mavi,siyah ve kırmızı renklerde olan gözlükler 10 saniyelik video çekimi yapabiliyor.Çekilen videolar snapchat uygulamasında anında yayınlanabiliyor.Gözlükleri kılıfına koyarak şarj etmeniz gerekiyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.