Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Sms İle Kredi Veren Bankalar ve Sms Numaraları ve Şablonları

Bankalar müşterilerine hızlı kredi imkanından yararlandırmak için başvuruları sms ile almaktadır. Ülkemizde çok sayıda banka bu yöntem ile kredi sağlamaktadır.

Bankalar müşterilerine hızlı kredi imkanından yararlandırmak için başvuruları sms ile almaktadır. Ülkemizde çok sayıda banka bu yöntem ile kredi sağlamaktadır.

Bankalar müşterilerine şubeye gitmeden online başvuru ya da sms ile kredi başvurusu imkanı sağlamaktadır. Sms ile başvuru hem zaman tasarrufu sağlaması açısından hem de belge hazırlama gibi bir durumun olmaması açısından müşteriler tarafından kullanılan bir yöntemdir. Ülkemizde birçok banka sms ile kredi vermektedir. Sms ile kredi veren bankalar neler olduğuna ve nasıl bir şablonla kredi başvurusu yapılacağına bankalar açısından teker teker inceleyelim.

Fibabank Sms İle Kredi Başvurusu: Türkiye Cumhuriytei kimlik numarasını yazıp 3422’ye kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz.

- Advertisement -

Şekerbank Sms İle Kredi Başvurusu: Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip büyük harflerle KREDİ yazıp bir boşluk bırakın ardından Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası yazıp 1953’e kısa mesaj gönderin. 

ING Bank Sms ile Kredi Başvurusu: Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip büyük harflerle KREDİ yazıp bir boşluk bırakın ardından T.C numranızı girip 2205’e kısa mesaj gönderin.

Yapı Kredi Bankası Sms ile Kredi Başvurusu: Yapı Kredi Bankası bireysel ve konut kredisi için ayrı şablonlar vardır. Öncelikle bireysel kredi için mesaj şablonunu verelim. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip büyük harflerle BİREYSEL yazıp bir boşluk bırakın sonra T.C numranızı yazıp bir boşluk bırakın ve aylık net gelirinizi yazarak 4411’e kısa mesaj gönderin. Konut kredisi için ise yine cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip büyük harflerle KONUT yazıp bir boşluk bırakın ardından T.C numaranızı yazıp bir boşluk daha verin ve aylık net gelirinizi yazın 4411’e kısa mesaj gönderin.

TEB Sms ile Kredi Başvurusu: T.C numaranızı mesaj bölümüne yazıp 4466’ya kısa mesaj gönderin.

VakıfBank Sms ile Kredi Başvurusu: Mesaj bölümünüze girip büyük harflerle KREDİ yazıp bir boşluk bırakın ve T.C nuranızı yazıp 5724’e kısa mesaj gönderin. 

Garanti Bankası Sms ile Kredi Başvurusu: Mesaj bölümüne T.C numaranızı yazıp bir boşluk bırakın ardından talep ettiğiniz kredi tutarınızı yazıp bir boşluk daha verin ve aylık net gelirinizi yazın 3390’a kısa mesaj gönderin.

İş Bankası Sms ile Kredi başvurusu: Mesaj bölümüne girerek büyük harflerle NAKIT yazıp bir boşluk bırakın ardından T.C nuranızı yazıp bir boşluk daha bırakın talep ettiğiniz kredi miktarını yazıp bir boşluk daha vererek aylık net gelirinizi yazın ve 4402’ye kısa mesaj gönderin.

Denizbank Sms ile Kredi Başvurusu: Mesaj bölümüne girip büyük harflerle KREDİM yazıp bir boşluk bırakın ve T.C numaranızı yazarak 3280’e kısa mesaj gönderin.

Odeabank Sms ile Kredi Başvurusu: Cep telefonunuzun mesaj  bölümüne büyük harflerle NAKIT yazıp bir boşluk bırakın ardından T.C numranızı yazarak 8444’e kısa mesaj gönderin.

Akbank Sms ile Kredi Başvurusu: Mesaj bölümüne büyük harflerle KREDİ yazıp bir boşluk bırakı ardından T.C numaranızı yazarak 4425’e kısa mesaj gönderin.

QNB Finansbank Sms ile Kredi Başvurusu: Sadece T.C numaranızı yazıp 5030’a kısa mesaj gönderin.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.