Ana sayfa Genel Sibel Can nasıl zayıfladı Diyeti merak konusu oldu

Sibel Can nasıl zayıfladı Diyeti merak konusu oldu

Sahnelerin en güzel yüzü Sibel Can verdiği kilolarla şaşırtıyor. Sibel Can nasıl zayıfladı? Yaptığı diyet ise çok merak ediliyor.

8
0

Sahnelerin en güzel yüzü Sibel Can verdiği kilolarla şaşırtıyor. Sibel Can nasıl zayıfladı? Yaptığı diyet ise çok merak ediliyor.

Ünlü şarkıcı Sibel Can bu zamana kadar bir zayıf bir kilolu haliyle sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Diyet yaparak kilo verdiğini ve sonra diyeti bozduğunda ise tekrar aldığını söyleyen Sibel Can bu kez tunayı gözünden vurdu. Her kadının hayali olan 36 bedene düşerek daha genç ve daha dinamik gözüküyor. Balık etli olan ve herkes tarafından böyle bilinen Sibel Can yaptığı diyet ve spor sayesinde incecik olduğunu herkese gösterdi.  İstediği kiloya ulaşan Can’ın mutluluğu gözlerinden okunuyor. Sibel Can’ı gören ise şaşırıp kalıyor 

 Sibel Can’ın uyguladığı diyet özellikle hanımlar tarafından çok merak ediliyor.

Zayıflamak İçin Uyguladığı Diyet

Sibel Can kabak çorbası ile sürekli tok olduğunu ve hiç acıkmadığını söyleyerek 36 bedene kadar bu şekilde düştüğünü söyledi. Hergün 1 saat düzenli yüzdüğünü ve düzenli yürüyüşler yaptığını söyleyen Sibel Can’ı gören şaşırtıcı zayıflığı ile ilgi odağı oldu. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here