Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Sevgiliye En Özel Yeni 14 Şubat Mesajları Duygulu Sözler

Sevgililer günü için birbirinden güzel yepyeni sözler sizlerle. 2019 yılının en romantik sevgilisi siz olacaksınız. İşte Sevgiliye En Özel Yeni 14 Şubat Mesajları Duygulu Sözler

Sevgililer günü için birbirinden güzel yepyeni sözler sizlerle. 2019 yılının en romantik sevgilisi siz olacaksınız. İşte Sevgiliye En Özel Yeni 14 Şubat Mesajları Duygulu Sözler
Sevgililer gününe sayılı günler kaldı. 14 Şubat mesajı Sevgiliniz ya da eşiniz ile romantik bir an istiyorsanız bunun en göz alıcı öneklerinden biri duygusal mesajlar sevgilinizi mutlu etmeye önceden başlamak için ona ufak mesajlar gönderebilirsiniz. Bazen 14 Şubat mesajları komik bazen ise duygusal mesajlar ile aranızdaki sevgiyi bir kat daha arttırabilirsiniz.

14 Şubat için mesajlar bir gün önce yani 13 Şubat gününden itibaren ona güzel sözler, duygusal sözler söylemeniz oldukça hoşuna gidecektir. Sadece erkekler için değil kadınlar içinde bu durum geçerli olabilir. Partnerinizi mutlu etmenin ve sevgililer günü heyecanını katlamanın yolu ona güzel ve aşk dolu mesajlar atmaktan geçecek. İşte sizlere birbirinden güzel mesajlar.

Tavsiye :  İşsiz Vatandaşlara İŞKUR'dan İş Başı Programı Kapsamında 54 TL Tutarında Ücret

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

- Advertisement -

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

- Advertisement -

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Tavsiye :  Playstation'da GTA 5 Savaş Uçağı Çalma Nasıl Yapılır?

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

14 şubat komik mesajlar

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.
Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Tavsiye :  Beş Yıldızlı Mühendis Nasıl Olunur? Beş Yıldızlı Mühendislik Şartları Neler

- Advertisement -

- Advertisement -

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.