Ana sayfa Kimdir Seven Ne Yapmaz Serdar Karakterini Canlandıran Ahmet Olgun Sünear Biyografisi, Kimdir

Seven Ne Yapmaz Serdar Karakterini Canlandıran Ahmet Olgun Sünear Biyografisi, Kimdir

Seven Ne Yapmaz dizisinde Serdar karakterine hayat verecek olan Ahmet Olgun Sünear kimdir, Serdar hangi karakteristik özelliklere sahiptir?

6
0

Seven Ne Yapmaz dizisinde Serdar karakterine hayat verecek olan Ahmet Olgun Sünear kimdir, Serdar hangi karakteristik özelliklere sahiptir?

Nazlı ve Ozan nikah için masaya oturmak için hazırlanırken Nazlı’nın babası tarafından tehdit edilen ve bu evliliğin Nazlı’nın hayatını olumsuz bir yönde etkileneceğini konusunda uyarı alan Ozan, nikah masasında Nazlı’ya hayır der. Fazia ile sonuçlanan nikahın ardından iki aşığın yolları ayrılır. Nazlı ve Ozan’ın paraları ve evleri ellerinden alınmıştı. Bunlara bir de umutları ve hayalleri eklenir. Kendilerine yeni bir hayat kurma çabası içine girerler. Fakat yaşanan bu ayrılık onların birbirlerine duydukları aşkı engelleyemez. Nazlı ve Arzu yoksul bir mahalleye yerleşmiş ve kendilerine yeni bir hayat kurma, yeni bir yol çizme çabası içerisindedirler. Babası Arzu’nun çalışmaması için bütün iş kapılarını kapatmaktadır. Nazlı ise bir eczanede kendine iş bulmuştur. Ek iş olarak ta kendisinin yapmış olduğu doğal el kremlerini satmaktadır. Fakir olmaları onları mutlu olmaktan alıkoyamaz. Ozan ise taksici olmuştur. Zengin bir hayat sürerken aniden dibe çöküş yaşayan Aliye bunalıma girer ve Ozan onun bu hayata alışması için uğraşmaktadır. Ozan aynı zamanda her gün gizlice Nazlı’yı görmek için çabalamaktadır. 

Nazlı’nın çalıştığı eczaneye bir gün çoğu şeye alerjisi olan ve sırf alerjileri yüzünden hayatı boyunca çıplak ayakla toprağa bile basamamış olan Serdar ile tanışır. Serdar zengin olmasının yanı sıra aynı zamanda da yakışıklıdır. Nazlı’nın doğal, güzel ve neşeli bir insan olması Serdar’a iyi gelir. Ozan ise bir gün taksisine binen ve peşinde bir adam olan Ebru’yu kurtarır.  Ebru havalı ve zengin bir kızdır. Ozan’ı görür görmez aşık olur ve artık Ozan onun kahramanıdır. Fakat kader, Nazlı ve Ozan’ın yeniden bir araya gelmesine aracı olacaktır.

AHMET OLGUN SÜNEAR KİMDİR?

Seven Ne Yapmaz dizisine Serdar rolü ile giriş yapacak olan Ahmet Olgun Sünear, 24 Aralık 1982 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunudur. Tiyatrolarda oyunculuk yapmıştır. Bir dönem modellik yaptıktan sonra oyunculuğun kendisi için en uygun seçim olacağına karar vererek kariyerine yön vermiştir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here